Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 3315 раз

Тендери на постачання ліків армії розіграють фірми без ліцензій

Новости Украины - 3315
second date3315
Тили української армії на Сході не забезпечені навіть найнеобхіднішими ліками. Такий стан речей констатують медики й учасники бойових дій. Якби не масована допомога волонтерів, рятувати життя поранених вояків було б украй складно. У той же час урядовці .. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Тили української армії на Сході не забезпечені навіть найнеобхіднішими ліками. Такий стан речей констатують медики й учасники бойових дій. Якби не масована допомога волонтерів, рятувати життя поранених вояків було б украй складно. У той же час урядовці звітують про те, що кошти на забезпечення армії медикаментами виділяються. Однак Міноборони не поспішає їх освоювати.

Як з'ясували журналісти антикорупційного проекту "Наші гроші", конкурси на закупівлю ліків від Міноборони блокує фірма, яка взагалі не представляє фармацевтичний ринок. ТОВ «Нафтоперспектива» було створене у квітні цього року. Підприємство відразу заходилося проштовхувати Міноборони свої послуги. Це при тому, що фірма не має ліцензії на виробництво, гуртову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Це підтвердили у Держслужбі лікарських засобів.
В Антимонопольному комітеті не пояснюють, чому відомство двічі заблокувало закупівлю медикаментів на підставі скарг одного і того ж скаржника, свідомо знаючи, що це ТОВ не відповідає вимогам, що висуваються до учасника подібних закупівель.

Міноборони ж, у свою чергу, дії сумнівної фірми не оскаржило. Хоча мало всі важелі для того, щоб пришвидшити процес. А навіщо лобіювати тендер, якщо волонтери і без участі держави справно постачають ліки?

zik.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 3315 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь