Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 3236 раз

Голова Держслужби з протидії ВІЛ/СНІДу та соцзахворювань пропрацював на посаді лише 3 місяці

Новости Украины - 3236
second date3236
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звільнив Курпіту Володимира Івановича з посади Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звільнив Курпіту Володимира Івановича з посади Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Відповідне розпорядження від 3 вересня 2014 р. № 797-р опубліковано на Урядовому порталі.

Володимир Курпіта був призначений Розпорядженням Уряду № 516-р від 27 травня 2014 р. з подачі міністра охорони здоров'я Олега Мусія і пропрацював на посаді очільника Служби лише 3 місяці. Володимир Курпіта є протеже Дмитра Шерембея, керівника ряду "кишенькових" громадських організацій, замішаного у скандалі із замовними мітингами та "чорним" піаром. До призначення керував "Всеукраїнською мережею ЛЖВ (Люди, що живуть з ВІЛ)".

28 березня 2014 р. Олег Мусій призначив Володимира Курпіту своїм радником. Проте станом на 8 вересня 2014 р. у розділі "Радники Міністра" на офіційному веб-сайті МОЗ України прізвище Курпіти відсутнє. Наказу про звільнення Володимира Курпіти від обов'язків радника Олега Мусія на веб-сайті також немає (хоча така інформація раніше завжди публікувалась на порталі міністерства).

Ця кадрова ротація може бути пов'язана із необхідністю звільнити місце керівника Служби для ближчої до міністра Олега Мусія особи, що продовжить роботу на посаді і після парламентських виборів та звільнення з посади самого Мусія.

Pharma.net.ua
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 3236 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему