Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
17 читателей 17 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5935 раз

БФ «Пацієнти Україна» Дмитра Шерембея виявився кишеньковою організацією Міністра Олега Мусія

Важно Новости Украины - 5935
second date5935
Благодійний Фонд «Пацієнти України», очолюваний активістом Дмитром Шерембея виявився кишеньковий громадською організацією Міністра охорони здоров'я Олега Мусія, яка допомагає останньому лобіювати власні інтереси. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

С 27 ноября 2014 г. – народный депутат Украины VIII созыва. Заместитель главы Комитета Верховной Рады Украины по вопросам здравоохранения.

Сразу после выборов присоединился к фракции "Блок Петра Порошенко" в парламенте. В сентябре 2015 года покинул фракцию после старта активной фазы местных выборов. Был лицом партии "Общественное движение "Народный контроль" в Киеве.

С 27 февраля 2014 г. – Министр здравоохранения Украины. Отстранен 1 октября 2014 г. от занимаемой должности решением Премьер-министра Украины Арсения Яценюка за провал тендерной кампании 2014 г.

Более 10 лет возглавлял Общественный Совет при Минздраве Украины.

1988–1992 гг. – Киевский научно-исследовательский институт нейрохирургии – анестезиолог-реаниматолог.

Образование: Киевский медицинский институт им. А.А. Богомольца, 1988 г., анестезиология и реаниматология.

Подробнее
Олег Мусий
Олег Мусий
Заместитель главы Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения

Благодійний Фонд «Пацієнти України», очолюваний активістом Дмитром Шерембея виявився кишеньковий громадською організацією Міністра охорони здоров'я Олега Мусія, яка допомагає останньому лобіювати власні інтереси.

Таку інформацію ЗМІ надав один з народних депутатів, член Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я, передає УРА-Інформ.

«Це кишенькова організація, яка займається лобіюванням інтересів Міністра та власних виключно на комерційній основі. Вони не представляють ніяких реальних пацієнтів і з'являються на горизонті тільки тоді, коли мова заходить про тендерні закупівлі або кадрових питаннях, які вигідні самому Мусію», -сказал народний депутат. Він також зазначив, що інформація про «прайси» на послуги від БФ «Пацієнти України» доступна кожному бажаючому.

«Наприклад, проплачений мітинг від цих так званих пацієнтів під тим же МОЗ або КМУ коштує 1 тис. доларів. Робота Д. Шерембея в комісіях МОЗ, куди Мусій його постійно включає, в інтересах потрібних компаній, коштує від 500 доларів і це передбачає поширення самим Шерембеєм правильної інформації в ЗМІ. Ефір за участю Д. Шерембея також коштує грошей», - додав політик.

За його словами, розгорнута Олегом Мусієм і Дмитром Шерембеєм дискредитаційна кампанія проти заступника Міністра охорони здоров'я Руслана Салютіна є їх спільним проектом. «При цьому реально за провал тендерів повинен нести відповідальність тільки Мусій, адже він давно позбавив Салютіна всіх можливих повноважень впливати на проведення тендерних закупівель. Вони хочуть його зняти насамперед тому, що він не вигідний, оскільки блокує дерибан бюджетних коштів. Яценюку це все добре відомо, тому Салютін і далі буде працювати», - зазначив народний депутат.

За інформацією співрозмовника, Д. Шерембей навіть уповноважений Олегом Мусієм заходити в кабінети директорів фармкомпаній і озвучувати суми відкатів за участь та подальшу перемогу в тендері. «А включення Шерембея в усі можливі комісії МОЗ з метою перевірки або медичних установ або фармацевтичних підприємств, хоча він не має ніякого відношення до медицини як такої, робиться з єдиною метою - забезпечити розповсюдження від імені громадськості потрібних Мусію дискредитаційних меседжів на адресу тих, кого перевіряють», - додав він.

Як відомо сам Д. Шерембей стверджує, що почав захищати пацієнтів, коли йому поставили діагноз СНІД. Більшість фармацевтичних компанії, критику щодо яких поширює Д. Шеребмей через свій БФ «Пацієнти України», офіційно спростовують його заяви і звертаються до судів.

Pharma.net.ua
По материалам: УРА-Інформ
>
полезный материал
17 читателей 17 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5935 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему