Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1094 раз

Микола Азаров: Уряд стимулюватиме виробництво українських ліків

Новости Украины - 1094
second date1094
Кабінет Міністрів у рамках реалізації програми активізації розвитку економіки на найближчі два роки стимулюватиме вітчизняне виробництво ліків. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі 5 березня із основними дистриб'юторами.. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Кабінет Міністрів у рамках реалізації програми активізації розвитку економіки на найближчі два роки стимулюватиме вітчизняне виробництво ліків. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі 5 березня із основними дистриб'юторами лікарських засобів.

"Усе, що ми можемо виробляти у себе, ми повинні виробляти. Протягом найближчих років Уряд стимулюватиме виробництво у нас усіх необхідних препаратів. Зараз Уряд розробляє відповідні заходи, і вони будуть реалізовані", - сказав він.

Микола Азаров констатував, що на сьогодні на фармацевтичному ринку 80% імпортних ліків, і лише 20% - вітчизняних. "Ми хочемо цей відсоток змінити", - наголосив він.

Прем'єр-міністр зауважив, що ринок лікарських препаратів оцінюється у 32 мільярди гривень щорічно. Водночас, за його словами, населення купує ліків на 1,5-2 млрд. грн. неперевіреної якості.

"Наші люди купують приблизно на 1,5-2 мільярда гривень препаратів, які взагалі не використовуються у європейських країнах. Їх клінічна ефективність не доведена", - відзначив Микола Азаров.

Він додав, що Уряд виправить цю ситуацію. «Ми з вами разом повинні навести лад у цій галузі. Наші люди повинні отримувати ефективні препарати за доступними цінами», - наголосив Глава Уряду.

Микола Азаров також поінформував, що продовжується видача ліцензій на імпортні ліки за декларативним принципом і немає черг у аптеках та жодного дефіциту імпортних медичних препаратів.

«Усі, хто подав заявки на видачу ліцензій, їх отримали», - підсумував він.

www.kmu.gov.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1094 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему