Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2705 раз

Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України підтримало ліцензування імпорту ліків

Новости Украины - 2705
second date2705
Всі члени Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України підтримали норму Закону щодо введення процедури ліцензування імпорту з 01.03.2013 року. Про це говориться у листі ООРММПУ на ім’я Прем’єр-міністра Укра.. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Член Совета Конфедерации работодателей Украины. Президент Объединения организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины с 2001 года.

В 1992-2008 гг. генеральный директор АО «Лекхим», а с 2008 года председатель Наблюдательного совета Группы фармацевтических компаний «Лекхим».

В феврале 1988 года назначен директором концерна «Укрмедбиопром», который впоследствии переименован в Госкоммедбиопром Украины.

В 1983-1988 гг. инструктор, сначала отдела промышленности Одесского обкома Компартии Украины, а затем химической промышленности ЦК Компартии Украины.

С 1975 по 1983 год работал на Нефтеперерабатывающем заводе Министерства нефтеперерабатывающей и нефтехимической промышленности СССР в Одессе (Украина).

Закончил химико-технологический факультет Ташкентского политехнического института.

Подробнее
Валерий Печаев
Валерий Печаев
Президент ООРММПУ, владелец группы компаний "Лекхим"
Объединение организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины является всеукраинским объединением организаций работодателей, которое объединяет 12 областных организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины.
       
ООРММПУ создано в соответствии с решением Съезда фармпроизводителей от 18 октября 2001 года.
Подробнее о компании
ООРММПУ
ООРММПУ
Объединение организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины.

Всі члени Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України підтримали норму Закону щодо введення процедури ліцензування імпорту з 01.03.2013 року. Про це говориться у листі ООРММПУ на ім’я Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова, підписаному Президентом об'єднання, членом Колегії МОЗ України В.К. Печаєвим.

Як зазначено в документі, учасники обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміна «активний фармацевтичний інгредієнт» від 4 липня 2012 року  також вважають за необхідне запровадити поетапну імплементацію вимог європейського законодавства ( ст..40, директиви ЄС 2001/83) до Ліцензійних умов провадження ліцензування імпорту лікарських засобів до 01.01.2014 p.

Зокрема, члени ООРММПУ просять організувати видачу ліцензій на імпорт лікарських засобів за заявницьким принципом, за наявності сертифікатів належної виробничої практики та діючої ліцензії на виробництво/оптову торгівлю лікарськими засобами.

Також роботодавці медичної і мікробіологічної промисловості України просять суб'єктам господарювання, що провадитимуть імпорт лікарських засобів, надати термін до 01.01.2014 р., аби привести свою діяльність у відповідність до зазначених ліцензійних умов.

«Крім того, оскільки в ЄС під процедуру ліцензування імпорту лікарських засобів (на теперішній час) підпадають лише готові лікарські засоби, ми підтримуємо норму проекту Закону щодо виключення із сфери ліцензування господарської діяльності з імпорту лікарських засобів активного фармацевтичного інгредієнта (АФІ) та лікарських засобів у формі "in bulk"», – зазначено в листі.

Переглянути лист ООРММПУ

www.diklz.gov.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2705 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему