Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1847 раз

Андрій Сенченко: Син Богатирьової причетний до скандальних вакцин

Новости Украины - 1847
second date1847
Народний депутат фракції «Батьківщина» Андрій Сенченко продовжує власне незалежне розслідування щодо обставин закупівлі Міністерством охорони здоров’я скандальних вакцин у фірми сина Раїси Богатирьової «Фармстандарт-Біолік». Читать далее
читайте также Главное за неделю
Народний депутат фракції «Батьківщина» Андрій Сенченко продовжує власне незалежне розслідування щодо обставин закупівлі Міністерством охорони здоров’я скандальних вакцин у фірми сина Раїси Богатирьової «Фармстандарт-Біолік».
 
 
 
Заява
народного депутата України Сенченка А.В.
про хід незалежного розслідування зловживань у МОЗ
 
На теперішній час повністю виявилися основні напрями протидії проведеному розслідуванню з боку міністра охорони здоров'я Богатирьової та її сімейного клану.
 
На урядових засіданнях, у засобах масової інформації та в т.ч. телеефірах, здійснюються масовані спроби медико-політичних маніпуляцій. Дискусія плавно відводиться від питання корупції і, як наслідок, від питання блокування механізму контролю якості вакцин, що постачаються сином міністра та від питання відповідальності у випадку тяжких наслідків.
 
Суспільству підкидається тема для нескінченної дискусії - «Чи потрібні щеплення взагалі?». Далі - більше! Додаються «страшилки» про те, що нас, таких, нещеплених, в Європу не візьмуть.
 
Точно не візьмуть. Тільки нещеплених - від беззаконня та корупції.
 
Паралельно, з'являються оплачені кланом Богатирьової матеріали про те, що світові фармацевтичні монстри замовили депутатське розслідування з метою просування своїх дорогих вакцин на шкоду чесному українському виробникові «Фармстандарт-Біолік».
 
Але тут прослідковується явна неузгодженість. Одне з питань, на які в процесі розслідування необхідно дати чітку відповідь, полягає не в тому, чия вакцина закуповується Міністерством охорони здоров'я, а в тому, в чиїх інтересах, всупереч позиції ВООЗ та Академії медичних наук, проводиться тотальна вакцинація від вірусного гепатиту В немовлят в перші години життя.
 
Крім перерахованих маніпуляцій, міністр Богатирьова особисто дезінформує громадян через засоби масової інформації.
 
Так, на брифінгу 4 лютого ц.р. міністр Богатирьова заявила, що її син Олександр не є співвласником «Фармстандарт-Біолік».
 
У цей же час, я володію випискою з реєстру акціонерів ЗАТ «Біолік», яка підтверджує, що Олександр Богатирьов 5 листопада 2010 легалізувався в якості власника 19, 6827% акцій зазначеної компанії, а 17 листопада 2011 року вже мав 19,7355% акцій компанії «Фармстандарт-Біолік».
 
Лише 6 лютого цього року Олександр Богатирьов «продав» належний йому пакет акцій своєму партнерові пану Забудкіну, і тільки 15 лютого ц.р. компанія офіційно повідомила, що Олександр Богатирьов звільнився з посади члена наглядової ради ПАТ «Фармстандарт-Біолік».
 
Таким чином, міністр Богатирьова 4 лютого публічно брехала громадянам країни на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.
 
У ході перевірки, проведеної Генеральною прокуратурою за моїм депутатським зверненням, виявлено факти порушення законодавства про державні закупівлі.
 
Однак сімейний клан Богатирьової вживає масовані зусилля, спрямовані на перекваліфікацію системної корупції в МОЗ в окремі помилки виконавців.
 
У зв'язку з викладеним, вважаю своїм обов'язком звернути увагу на розкриту Антимонопольним комітетом систему закупівель різних вакцин міністром Раїсою Богатирьовою у свого сина Олександра Богатирьова, що здійснена за рахунок платників податків.
 
Злочинна схема полягає в тому, що у всіх тендерах на суму 17.946.604,92 грн., перерахованих у доданому документі, брали участь ПАТ «Фармстандарт-Біолік» та ТОВ «Бізкарта», або ТОВ «Валанж-фарм». При цьому, всі учасники пропонували МОЗ тільки вакцини виробництва «Фармстандарт-Біолік».
 
Аналіз проведених «тендерів», зроблений Антимонопольним комітетом України, дозволяє стверджувати, що у всіх випадках документи, що підтверджують відповідність пропозицій конкурсних торгів технічним, якісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, в особливості їх реактогенності та термінам придатності на момент поставки, були відсутні. Такі порушення виявлені як при закупівлях вакцин для профілактики вірусного гепатиту В, так і при закупівлях вакцин від дифтерії та правця.
 

Такі висновки, в поєднанні з раніше опублікованими матеріалами, що підтверджують факти кричущих порушень при виробництві вакцин на підприємстві ПАТ «Фармстандарт-Біолік», та підозрами, пов'язаними з причинами загибелі немовлят, є достатніми підставами, для того, щоб змінити статус перевірки, проведеної Генеральною прокуратурою по депутатському зверненню, на статус кримінального розслідування.

http://byut.com.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1847 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему