Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1098 раз

Янукович призначив першого заступника міністра охорони здоров’я

Новости Украины - 1098
second date1098
Президент Віктор Янукович звільнив Раїсу Моісеєнко з посади першого заступника міністра охорони здоров'я. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Президент Віктор Янукович звільнив Раїсу Моісеєнко з посади першого заступника міністра охорони здоров'я. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті президента.

«Відповідно до абзацу третього частини другої статті 9 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» звільнити Моісеєнко Раїсу Олександрівну з посади першого заступника Міністра охорони здоров'я України», - йде мова в указі № 39/2013

Іншим указом на цю посаду призначено Олександра Качура.

Нагадаємо, 24 грудня президент України Віктор Янукович у зв'язку з відставкою Кабінету міністрів звільнив Раїсу Богатирьову з посади віце-прем'єр-міністра - міністра охорони здоров'я, однак у той же день призначив новий склад уряду, в якому Богатирьова обійняла посаду міністра охорони здоров'я.

Моісеєнко була призначена заступником міністра охорони здоров'я в червні 2011 року. Як відомо, вона представляла МОЗ у комісії про стан здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко. До цього Моісеєнко очолювала Головне управління охорони здоров'я КМДА. Також у ЗМІ писали, що Моісеєнко раніше була одним з найактивніших продавців БАДів певної приватної компанії, що займається мережевими продажами.

Джерело: www.president.gov.uazn.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1098 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему