Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 588 раз

У ВР у першому читанні погодили законопроєкт про держзакупівлі ліків для терапії рідкісних хвороб

В фокусе, Важно Новости Украины - 588
second date588
Парламент перейшов до вирішення питання закупівель ліків за договорами керованого доступу, які мають суттєво знизити закупівельні ціни та розширити доступність препаратів для державних закупівель. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Повідомляється, що нардепи проголосували за основу законопроєкт «Про внесення зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державні закупівлі» щодо забезпечення можливості закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу».

Це рішення парламентарі підтримали 301 голосом.

Закон регулює державні закупівлі ЛЗ для пацієнтів, які мають орфанні хвороби. Щойно, як запрацює процедура договорів керованого доступу (ДКД), ДП «Медзакупівлі України» зможе здійснювати придбання препаратів для таких осіб.

Згідно із документом передбачено, що дія закону «Про державні закупівлі» до 31 грудня 2023 року не розповсюджується на випадки, якщо предметом закупівлі є оригінальні (інноваційні) ліки, які підлягають закупівлі за ДКД.

У документі зазначено оприлюднення в електронній системі закупівель даних щодо міжнародних непатентованих назв (за наявності), торгової назви, форми випуску і дозування препарату, до якої укладено ДКД, а також про заявника, уповноваженого представника заявника (за наявності), терміну дії ДКД і щорічного звіт за підсумками моніторингу ДКД.

Також передбачається, що для визначення доцільності укладення ДКД слід здійснити державну оцінку медтехнологій щодо ліків, які можуть поставляти відповідно до такого договору.

Слід зазначити, що Кабмін за погодженням з Комітетом з питань здоров'я нації, меддопомоги і медстрахування буде затверджувати перелік ліків, які будуть закуповуватися за ДКД.

Pharma.net.ua
По материалам: Верховна Рада України
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 588 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему