Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1209 раз

«Фармак» збільшив експорт на 40% за підсумками минулого року

Новости Украины - 1209
second date1209
Експорт склав майже третину від загального обсягу продажів компанії, продукція «Фармак» нині поставляється у 35 країн світу. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова. Предприятие специализируется на производстве лекарственных препаратов.

Одним из современных направлений развития является выпуск биотехнологических продуктов. В портфеле препаратов”Фармак” более 200 наименований лекарств, каждый год осваивается в среднем 15 новых лекарственных препаратов.

Подробнее о компании
Фармак (ПАО “Фармак”)
Фармак
“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова.

Повідомляється, що у 2020 році частка експорту в загальному обсязі продажів фармкомпанії сягнула 29,6%, що на 5,3% більше у порівнянні з минулим роком. Компанія реалізує продукцію у країнах ЄС, СНД, Близького Сходу, Центральної та Південної Америка, Азії.

У світі, з початку епідемії коронавірусної інфекції, значно збільшився попит на медикаменти, які застосовуються у комплексному лікуванні хворих на COVID-19. Зокрема, мова йде про кортикостероїди, релаксанти, анальгетики, антибіотики, а також препарати для наркозу і седації, що застосовуються при підключенні пацієнтів до апаратів ШВЛ. Низка зазначених ЛЗ виробництва «Фармак» експортували до Польщі, Німеччини, Франції, Швеції, Великої Британії, Ізраїлю, Нової Зеландії, Австралії, Сінгапуру, Мексики, а також для потреб використання ВООЗ.

Слід зазначити, що виробничі лінії «Фармак» окрім національних мають європейські сертифікати GMP, що дозволяє реалізовувати продукцію у країнах з особливо жорсткими вимогами регуляторів.

Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак» наголосив, що компанія виготовляє ЛЗ відповідно до міжнародних стандартів та гарантує якість своєї продукції. Також він озвучив, що компанія планує вихід на ринок Сполучених Штатів.

«Компанія «Фармак» – це надсучасне високотехнологічне виробництво, де виготовляються ліки відповідно до всіх міжнародних стандартів. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість наших препаратів та отримуємо довіру споживачів в усьому світі. Зараз ми готуємося до проходження інспекції FDA для виходу на ринок США. Наша стратегічна мета – наростити частку експорту в загальному об’ємі продажів до 40%», – роз’яснив він.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба фармкомпанії «Фармак»
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1209 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь