Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 4005 раз

«Фармак» знову серед найдорожчих національних брендів

Новости Украины - 4005
second date4005
Українська фармацевтична компанія «Фармак» увійшла до рейтингу найдорожчих українських брендів за версією видання «Главком». Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова. Предприятие специализируется на производстве лекарственных препаратов.

Одним из современных направлений развития является выпуск биотехнологических продуктов. В портфеле препаратов”Фармак” более 200 наименований лекарств, каждый год осваивается в среднем 15 новых лекарственных препаратов.

Подробнее о компании
Фармак (ПАО “Фармак”)
Фармак
“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова.

Видання «Главком» представило рейтинг найдорожчих національних брендів за підсумками 2020 року. Список складений на основі даних і розрахунків дослідницької компанії MPP Consulting. У його складі передові компанії з різних галузей економіки серед яких «Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України (за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research).

Компанія MPP Consulting аналізує вартість українських брендів з 2007 року. Методика дослідження почала розроблятися у 2005 році. Відповідно до неї вартість бренду вираховується за спеціальною формулою, яка включає композитний фінансовий показник, інвестиційний, географічний, технологічний, конкурентний коефіцієнт та унікальний ідентифікатор.

За словами керівника MPP Consulting Павла Мельника, бренд – це весь комплекс емоцій, думок, вражень про торгову марку у споживача. Разом з усіма асоціативними зв'язками, які виробляються у нього з часом. 

«Фармак» асоціюється у пацієнтів з ефективністю. Саме тому наші ліки купують в Україні та 35 країнах світу. Наше виробництво відповідає високим стандартам GMP. Щороку ми проходимо більше 15 інспекцій з різних країн, які підтверджують відповідність виробничих та управлінських процесів міжнародним вимогам. Бренд «Фармак» – у його якості та відповідальності перед споживачем», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор компанії «Фармак».

Нагадаємо, оцінку вартості брендів у цьому році уже проводило видання «Кореспондент». Деталі тут

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба компанії «Фармак»
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 4005 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
больше новостей на эту тему