Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1420 раз

МОЗ погодило закупівлі ліків за державний кошт на 4,7 млрд грн

Новости Украины - 1420
second date1420
Міністерство охорони здоров'я погодило необхідні документи для початку закупівель лікарських засобів за бюджетні кошти на суму 4,7 млрд гривень. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Заступниця міністар охорони здоров'я Світлана Шаталова повідомила, що МОЗ погодило документи для початку закупівельних процедур лікарських засобів за бюджетними програмами на 4,7 млрд гривень, чиновники протягом тижня після надходження від МЗУ медико-технічних вимог, розглянуло та погодило документи.

Шаталова відзначила, що процедура погодження документів значно пришвидшена, аби не створювати штучних бар'єрів для затягування початку закупівель.

Всього в 2021 році на закупівлю ліків та медзасобів за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» передбачено  асигнувань у сумі 10,3 млрд грн.

МЗУ доручено закупівлі 530 номенклатурних позицій на 6,3 млрд грн. Нині погоджено документи для початку закупівельних процедур за 323 номенклатурними позиціями. Ці препарати закуповуватимуться за кількома напрямами. 22 квітня погоджено документи для 8-ми напрямів, 23 квітня чиновники погодили закупівлі ще за трьома напрямами, зокрема це доросла та дитяча онкологія. 27 квітня було також погоджено великий блок медичних виробів за напрямами серцево-судинні захворювання, а 30 квітня - за напрямами дитяча гемофілія та легенева гіпертензія.

Нині, за даними системи Prozorro, МЗУ відкрило тендери за 109 позиціями на суму 2,3 млрд гривень, це лише близько половини від ухваленого обсягу, відзначають в МОЗ

Pharma.net.ua
По материалам: МОЗ України
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1420 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему