Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1490 раз

Україна фіналізує е-систему управління замовленням ліків

Новости Украины - 1490
second date1490
У МОЗ фіналізують технічне завдання для формування електронної системи управління замовленням ліків та медвиробів, їхніми залишками, графіками постачання і планування, збором потреби. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Світлана Шаталова, заступниця очільника МОЗ наголосила, що у 2021 році запланований старт програмного модуля щодо списання ліків через е-рецепти. Чиновниця додала, що також наявна потребу в уніфікації держреєстру ЛЗ. Вона доповнила, що це дозволить за допомогою унікального кодування кожного лікарського засобу об’єднати усі бази даних.

За словами заступниці керівника відомства, дана практика вже застосовується у багатьох розвинених країнах світу та робить простіше процедуру моніторингу та обігу ліків. Вона пояснила, що зараз в Україні розглядають різні підходи до кодування ЛЗ.

«Наразі розглядаємо різні підходи. Одним з яких є кодування за допомогою букв та цифр. Такий код міститиме назву виробника лікарського засобу, дозування, торгове найменування, лікарські форми та типи первинної упаковки», – зауважила пані Шаталова.

Вона підкреслила, що загалом є 23 уніфіковані знаки, букви та цифри будуть зрозумілі для кожного фахівця від аптекаря до лікаря, який виписуватиме рецепт.

Pharma.net.ua
По материалам: МОЗ України
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1490 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему