Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2207 раз

"Дарниця" вивчає шляхи та перспективи виходу на ринки Південної Азії

Новости Украины - 2207
second date2207
Фармацевтичний ринок Південної Азії висококнкурентний, на ньому вже домінують кілька великих фармацевтичних держав: Індія та Китай, однак в "Дарниці" вважають, що компанія має чим зацікавити покупців. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Дмитрий Шимкив - предприниматель и топ-менеджер сферы инноваций с 20-летним опытом работы на руководящих должностях в Украине, Европе и США. В 1998-2007 годах руководил IT-компаниями и международной командой разработчиков программного обеспечения. В 2007 году начал работать в «Microsoft Украина», а в 2009-2014 годах возглавлял представительство корпорации в Украине. С июля 2014-го по август 2018-го занимал должность заместителя главы Администрации Президента Украины.

 

Подробнее
Дмитрий Шимкив
Дмитрий Шимкив
Глава совета УК ЧАО "Фармацевтическая фирма Дарница"

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании

Европейская Бизнес Ассоциация была основана в 1999 году как форум для обсуждения и решения проблем, с которыми сталкиваются бизнесмены в Украине.

Объединяет более 1000 европейских, украинских и международных компаний с целью лоббирования их интересов в Украине.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”) EBA
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.
EBA
Европейская Бизнес Ассоциация объединяет более 1000 европейских, украинских и международных компаний.

Українська фармацевтична компанія "Дарниця" вивчає можливості виходу на нові перспективні ринки, зокрема в Південній Азії. Цей регіон є одним з найбільш конкурентних та розвивається стрімкими темпами. Попри високу конкуренцію та присутність на ньому таких великих гравців, як Індія та Китай, українська компанія впевнена, що має можливості та продукти, які могли б конкурувати в цьому регіоні.

"Ми дивимося на азіатський ринок, на Південну Азію. Це досить великі ринки, там ми стикаємося з потужною індійської і китайської фармою, за якою стоїть державний протекціонізм. Але у нас є продукція, з якою ми можемо конкурувати", - заявив глава ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків.

"Дарниця" в минулому році вивела на ринок 10 нових продуктів, вони також представлені і на закордонних ринках. З огляду на зацікавленість українських фармкомпаній в експорті своєї продукції, "Дарниця" підтримує просування ідеї внесення до Угоди з ЄС питання щодо взаємного визнання GMP-сертифікатів фармзаводів, що дозволить відкрити нові можливості для вітчизняних виробників на ринках Європи.

Шимків відзначив, що українські фармвиробники та їх продукція відповідають європейським стандартам, тож поглиблення співпраці з ЄС дасть потужний стимул для вітчизняних компаній, це дозволить значно пришвидшити експорт українських ліків в Європу.

Глава ради директорів Darnitsa Group також розповів, що "Дарниця" в 2018-2019 роках вивчала можливості інвестування в бізнес по виробницвту вакцин. Він пояснив, що українська фарма може інвестувати в цей напрям і здатна налагодити виробництво вакцин в Україні, в тому числі і проти коронавірусу. Однак, виробництво ліків та вакцин суттєво відрізняється між собою в плані ведення бізнесу. У випадку з виробництвом вакцин, основним покупцем таких препаратів має виступати держава.

Щодо можливостей з виробництва вакцин проти COVID-19 в Україні, пан Шимків відзначив, що побудувати завод та запустити виробництво недостатньо, необхідно зважати на конкуренцію.

"Українська фарма може побудувати завод, інвестувати в нього приблизно $10-15 млн, це займе приблизно 2-2,5 роки, але з невеликими обсягами доведеться конкурувати зі світовими компаніями, які вже випускають вакцини", - коментує Шимків.

Тим не менше, процес переговорів з західними та східними виробниками вакцин продовжується, вітчизняні компанії не відкидають таких можливостей.

Pharma.net.ua
По материалам: ЕБА
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2207 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему