Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 983 раз

«Фармак» очікує старту діалогу про взаємне визнання сертифікатів GMP і держінспекцій у межах оновлення Угоди про асоціацію з ЄС

Новости Украины - 983
second date983
Українська фармкомпанія «Фармак» чекає на початок діалогу щодо взаємного визнання сертифікатів системи належної виробничої практики і держінспекцій у межах оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова. Предприятие специализируется на производстве лекарственных препаратов.

Одним из современных направлений развития является выпуск биотехнологических продуктов. В портфеле препаратов”Фармак” более 200 наименований лекарств, каждый год осваивается в среднем 15 новых лекарственных препаратов.

Подробнее о компании
Фармак (ПАО “Фармак”)
Фармак
“Фармак” – фармацевтическое предприятие, действующее на базе созданного в 1925 году завода по производству синтетических лекарственных средств им. М.В. Ломоносова.

Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій АТ «Фармак» наголосила, що скоро розпочнеться міжнародний діалог щодо взаємного визнання сертифікатів GMP да держінспекцій у межах реального процесу оновлення даної Угоди.

Вона підкреслила, що «як варіант, розглядають шлях через розширення дії майбутньої Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (Угоди АСАА) з ЄС на фармацевтичну галузь (за прикладом такої Угоди між Ізраїлем та ЄС у 2013 році)».

Пані Піддубна зауважила, що ключовим нетарифним бар’єром для доступу вітчизняних ліків на ринок Європейського Союзу є відсутність визнання на рівні ЄС результатів інспектування виробництва ліків на відповідність критеріям GMP. Вона додала, що це призводить до того, що українські фармвиробники мають проходити подвійні перевірки під час здійснення експорту до країн ЄС. Вона підкреслила, що це також зумовлює й додаткові фінансові витрати для експортерів.

«Згодом у межах окремої процедури здійснюється контроль якості партії лікарських засобів (batch release testing), що є додатковим тягарем для українських експортерів ліків. Усе це потребує значних витрат і суттєво підвищує собівартість української продукції за кордоном», – роз’яснила вона.

Директорка з корпоративних комунікацій доповнила, що наразі «Фармак» спільно з іншим українськими фармкомпаніями, які зацікавлені у  експорті до европейських країн, на майданчику Української асоціації бізнесу і торгівлі (UBTA) прагнуть об’єднати зусилля, щоб спільно просувати ідеї взаємного визнання з ЄС сертифікатів GMP та нівелювання бар'єрів у торгівлі ЛЗ в майбутньому.

Вона також повідомила, що лише спільна робота в цьому напрямку має відкрити вікно можливостей для українського фармбізнесу. За її словами, бізнес в цьому має підтримку від українських урядників.

Pharma.net.ua
Автор материала
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 983 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь