Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1795 раз

Україна веде перемовини щодо закупівлі вакцин проти COVID-19 в рамках загальноєвропейського договору

Новости Украины - 1795
second date1795
Україна бере участь у європейському механізмі розподілу вакцин проти коронавірусу. За словами чиновника, це допоможе країні зробити додаткове замовлення вакцини від фармкомпанії AstraZeneca. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Держава проводить переговори щодо придбання вакцини проти коронавірусної інфекції в межах загальноєвропейського договору. Обговорюєтеся й додаткове замовлення та передача 1,2 млн доз вакцини препарату від AstraZeneca. Таку інформацію озвучив Ігор Іващенко, заступник очільника МОЗ з питань євроінтеграції.

Він наголосив, що Україна бере участь у європейському механізмі розподілу вакцин проти коронавірусу. За словами чиновника, це допоможе країні зробити додаткове замовлення вакцини від фармкомпанії AstraZeneca.

«З метою забезпечення України вакцинами проти COVID-19  було ініційовано участь України в європейському механізмі розподілу вакцин (EU Vaccine sharing machanism). Я сподіваюся, що це буде один із перших підходів такої взаємодії. Наразі тривають перемовини із Польщею. Мова не про те, що вони будуть ділитися залишками своїх вакцин, головна мета – здійснення від імені України в межах загальноєвропейського договору додаткового замовлення вакцини AstraZeneca», – роз’яснив він.

Пан Іващенко зауважив, що у європейських країнах були певні труднощі, коли вони розпочинали програму імунізації населення від COVID-19. Передача так званих «залишкових доз» у вигляді допомоги іншим країна, втому числі й Україні, наразі є дискусійним питанням в країнах Європи. Заступник очільника МОЗ повідомив, що у планах країн ЄС був одночасний старт процесу вакцинації, але не всі вони мали необхідну кількість вакцин вчасно.

Зазначається, що держава, яка погоджується бути партнером України, буде робити додаткове замовлення й постачати вакцини в рамках європейського контракту.

Pharma.net.ua
По материалам: МОЗ України
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1795 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
больше новостей на эту тему