Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2144 раз

Сергій Тігіпко продав мережу аптек TAS

В фокусе, Важно Новости Украины - 2144
second date2144
Аптечна мережа TAS, якою донедавна володів Сергій Тігіпко була продана дніпровській компанії Мед-Сервіс. За оцінками експертів, цей актив компанії обійшовся в 5-6 млн доларів. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Аптечная сеть «Аптека TAS» была создана в августе 2009 года в рамках ребрендинга аптечной сети «Даша». Аптека TAS – это современная аптека европейского формата, построенная в формате мини-фармамаркета, который обеспечивает качественное обслуживание клиентов за счет предложения широкого ассортимента медикаментов, средств гигиены, БАДов в открытой торговой зоне.

Подробнее о компании

Аптека "Мед-сервис" была одной из первых частных аптек в Украине.

Компания "Мед-сервис" крупнейшая сеть аптек Украины, работающая на фармацевтическом рынке с 1995 года. В 2010 году "Мед-сервис" стала первой всеукраинской сетью аптек.

На сегодняшний день в сети насчитывается 329 аптек в 111 городах Украины.

Подробнее о компании
TAS (Аптека TAS) Мед-Сервис (Мед-Сервис)
TAS
Аптека TAS – это современная аптека европейского формата, построенная в формате мини-фармамаркета.
Мед-Сервис
Аптечная сеть "Мед-сервис" насчитывает 329 аптек в 111 городах Украины.

Аптечна мережа TAS налічує близько 100 аптек здебільшого в Києві та області, це доволі велика мережа, однак, як зазначають джерела видання НВ, аптечний бізнес більше не цікавить Сергія Тігіпко, тож актив було вирішено продати.

Про продаж мережі журналістам розповіли одразу кілька джерел - керівник однієй з аптечних мереж та два інвестиційних банкіри, які дотичні до угоди. За їх словами, мережа не приносила очікуваних високих доходів, адже працювати аптекам сьогодні доволі важко, особливо в столиці. Конкуренція змусила інвестора продати аптеки, хоча ще кілька років тому, Тігіпко був вкрай зацікавлений в цьому бізнесі, а новина про покупку групою TAS мережі аптек стала трохи неочікуваною.

Кілька років TAS активно розвивали, вкладали гроші та змогли розширити мережу до 143 аптек, купити аптеки в мережі Космо та планували нарощувати долю на ринку. Однак, в нинішніх умовах сподівання інвесторів не справдилися, конкуренція лише загострювалась, а дохідність цього бізнесу падала. Як зазначає партнер інвестиційної компанії Atlas Advisors Олексій Ращупкин в коментарі НВ Бізнес, доходи від аптечного бізнесу TAS вплаи до 2%, збиткові об'єкти почали закривати, а всю мережу реструктурували.

Знизивши кількість аптек до 100, інвестор все ж вирішив позбутися цього бізнесу. Переговори про продаж мережі вели з групою Епіцентр та мережею аптек "Доброго дня". Врешті-решт аптеки TAS зацікавили дніпровську компанію Мед-Сервіс, якою володіє Олег Токарєв. За оцінками експертів, угода могла обійтись в 5-6 млн доларів.

Мед-Сервіс володіє 350 аптеками і купівля TAS дозволить компанії закріпитись на ринку Києва та області, збільшивши кількість аптек до 450.

Pharma.net.ua
По материалам: НВ Бізнес
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2144 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему