Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1080 раз

Уряд дозволив використання кількох препаратів на основі канабісу

Новости Украины - 1080
second date1080
Уряд виключив зі списку заборонених до обігу в Україні кілька препаратів на основі канабісу, дозволивши їх використання в медичних цілях. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Це перший подібний кроку щодо легалізації препаратів на основі канабіноїду в Україні в медичних цілях. Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову, згідно якої препарати «Набілон», «Набіксімолс» та «Дронабінол» виключено зі списку заборонених до обігу в Україні. Їх використання дозволено лише в медичних цілях у формі лікзасобів або фармсубстанцій. Вкказані препарати можна застосовувати для полегшення побічних реакцій після хімієтерапії.

Також постановою Уряду виключаеться з-під державного контролю речовина ізольованового канабідіолу.

Це рішення стало дещо несподіваним, хоча й вкладається в політику пом'якшення контролю за канабідіолами для медичного застосування. Дискусія щодо необхідності легалізації цих препаратів для використання у вигляді лікарських засобів йде не перший рік. В багатьох країнах Європи ці речовини давно використовуються для пом'якшення побічних дій хіміотерапії та для полегшення больвого синдрому у тяжко хворих. Однак, є в цієї ініціативи і противники, які стверджують, що часткова легалізація цих речовин призведе до зростання рівня наркомпанії.

Pharma.net.ua
По материалам: Урядовий портал
>
полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1080 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь