Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 441 раз

Київські аптекарі отримали додаткові перепустки на час карантину

Новости Украины - 441
second date441
Київська влада видала аптечним учстановам додаткову кількість спеціальних перепусток на проїзд у громадському транспорті на час локдауну. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: объединения
Основной целью деятельности Всеукраинской общественной организации "Аптечная профессиональная ассоциация Украины" является представительство и защита интересов членов Ассоциации – в социально-трудовой, законодательной, экономической и других сферах. В Ассоциацию входит 38 аптечных сетей и аптек, а также 8 предприятий.
Подробнее о компании
АПАУ
АПАУ
Аптечная профессиональная ассоциация Украины объединяет аптеки, аптечные сети и другие предприятия.

Днями в Аптечній професійній організації України заявляли, що аптечні установи отримали лише третину від необхідної кількості спецперепусток на проїзд персоналу в громадському транспорті під час жорсткого карантину в Києві. Внаслідок цього могла закритись кожна третя аптека в Києві, бо працівники не могли дістатись місць роботи. Це призвело б до дефіциту ліків, що в умовах карантину та епідемії могло мати катастрофічні наслідки.

КМДА почула аптекарів та оперативно видала додаткові спецперепустки, повідомляють в АПАУ. Тепер працівники фармації зможуть спокійно діставатись міць роботи, виконуючи свою життєво важливу функцію із забезпечення містян ліками та медичними товарами.

«Ми раді, що київський очільник почув наші заклики про допомогу та забезпечив аптекарів перепусками для проїзду у громадському транспорті. Наразі значна частина столичних провізорів і фармацевтів мають можливість дістатися своїх робочих місць аби забезпечити безперебійний доступ киян до ліків. У період пандемії саме медики і аптекарі на передовій у боротьбі із небезпечною хворобою, тому дуже важливо аби влада прислухалася до наших потреб і не ігнорувала. Сподіваюся, що найближчим часом усі аптечні заклади Києва будуть забезпечені перепустками у повному обсязі. І це питання АПАУ буде моніторити й надалі», – прокоментував ситуацію директор АПАУ Володимир Руденко.

Pharma.net.ua
Автор материала
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 441 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему