Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 413 раз

МОЗ просить 6,5 млрд гривень на закупівлю COVID-вакцин

Новости Украины - 413
second date413
Міністерство охорони здоров'я заявило, що виконання нового плану вакцинації українців від коронавірусу неможливе без додаткового фінансування у розмірі 6,5 млрд грн, які підуть на закупівлю вакцин. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Президент днями затвердив новий план вакцинації проти коронавірусу, який вимагає до кінця 2021 року вакцинувати більшу частину дорослого населення України. В МОЗ заявили, що виконають вимоги і вже планують імунізувати не менше 70% дорослих, однак для цього немає достатньої кількості вакцин. Аби закупити необхідні препарати, МОЗ просить додаткове фінансування у розмірі 6,5 млрд гривень.

Про нестачу коштів в ході засідання Уряду заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Він відзначив, що в рамках планування бюджету на 2021 рік на вакцинацію проти COVID-19 просили не менше 15,1 млрд гривень, однак отримали лише 4 млрд, з умовою, що в разі потреби, на закупівлю вакцин виділять додаткові кошти.

Раніше у Верховній Раді заявляли, що готові швидко знайти необхідну сумму коштів, аби дофіаннсувати програму вакцинації від коронавірусу.

Pharma.net.ua
По материалам: МОЗ України
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 413 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь