Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 568 раз

Україна домовилась про прямі поставки 10 млн доз вакцини від коронавірусу з Pfizer

В фокусе, Важно Новости Украины - 568
second date568
Президент України повідомив, що завдяки прямим переговорам між ним та гендиректором американської фармкомпанії, вдалося домовитись про прямі закупівлі 10 млн доз вакцини Comirnaty. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Начав со скромного предприятия по производству тонкой химии, Pfizer вырос в крупнейшую фармацевтическую компанию, лидера мирового фармацевтического рынка.

Pfizer занимает лидирующее положение в области разработки новых препаратов для лечения диабета, онкологических и сердечно-сосудистых заболеваний. Компания ежегодно инвестирует порядка 7,5 млрд долларов в научные исследования, направленные на создание новых эффективных лекарств. Компания работает более чем в 150 странах мира. Научно-исследовательские центры находятся в Великобритании (Сэндвич) и США (Гротон и Новая Англия, Ла Хойа, Сент-Луис, Ринат, Кембридж).

Подробнее о компании
Pfizer (Pfizer)
Pfizer
Компания Pfizer была основана в 1849 году в Бруклине, сейчас головной офис компании находится в Нью-Йорке.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна уклала договір на прямі поставки 10 млн доз вакцини проти коронавірусної інфекції з керівництвом американської компанії Pfizer. Це стало можливим завдяки прямим перемовинам між Президентом Зеленським та гендиректором компанії Pfizer Альбертом Бурла.

Президент заявив, що досягти домовленостей було дуже складно, враховуючи ажіотажний попит на цю вакцину у світі та проблеми з поставками. Нині в чергу вишикувались десятки країн, які очікують своїх поставок не один місяць. Однак, завдяки прямим перемовинам на вищому рівні, Україна змогла домовитись про закупівлю цієї вакцини.

«Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це», – сказав Володимир Зеленський.

В заяві Президента немає жодних подробиць ні щодо ціни на вакцини і загальної вартості контракту, ні щодо термінів поставок вакцин. Варто відзначити, що нині Pfizer дуже обмежена в об'ємах поставок вакцини від коронавірусу, адже виробничі потужності перевантажені, через це виникають черги та затримки поставок.

Україна також має отримати не менше 1 млн 117 тис доз вакцини Pfizer через глобальну ініціативу COVAX до кінця червня 2021 року, про це днями заявляв Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Pharma.net.ua
По материалам: Офіс Президента України
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 568 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь