Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 986 раз

"Дарниця" в 2021 році вивела на ринок 5 нових препаратів

Новости Украины - 986
second date986
За перший квартал поточного року "Дарниця" змогла вивести на ринок 5 лікарських засобів для лікування кардіологічних, неврологічних, гастроентерологічних та респіраторних захворювань. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”)
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.

Українська фармацевтична компанія "Дарниця" продовжує нарощувати темпи запуску на ринок нових препаратів. За перший квартал 2021 року компанія змогла вивести на ринок одразу 5 нових лікарських засобів. Останньою новинкою став препарат "Мемтек" (діюча речовина - мемантина гідрохлорид) для лікування деменції.

В "Дарниці" відзначають, що такі високі темпи випуску нових препаратів забезпечує цифрова трансформація, яку компанія продовжує реалізовувати протягом останніх кількох років.

Це зокрема і перехід на електронний документооблік та цифровізація фармацевтичного нагляду, діджиталізація процесів клінічних досліджень.

"Більше половини лончей відбуваються з випередженням, яке становить для різних продуктів від 1 до 3 місяців", - говориться в повідомленні прес-служба компанії.

Всього в 2021 році "Дарниця" планує вивести на ринок щонайменше 25 нових лікарських засобів, частина з яких розроблялась в партнерстві з європейськими фармацевтичними компаніями.

За період з 2015 по 2019 роки компанія вивела на ринок 50 нових фармацевтичних брендів, а інвестиції в R&D становили 1,1 млрд гривень.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 986 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему