Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 491 раз

Мережа «D.S.»: 300 аптек, 60 франчайзингових

Новости Украины - 491
second date491
Трьохсота аптека мережі «D.S.»  29 березня запрацювала у Коломиї. Цього ж дня в компанії подвійне свято – розпочала роботу й нова франчайзингова аптека «D.S.», вже 60-та за рахунком, у Колінківцях, що на Буковині. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Сеть аптек «D.S.» (группа компаний «Маркет Универсал») входит в ТОП-10 аптечных сетей Украины и является крупнейшей аптечной сетью г. Львова (насчитывает более 60 аптек). Аптеки сети также расположены в Ивано-Франковской, Тернопольской, Закарпатской, Хмельницкой, Черновицкой, Волынской, Ровненской, Николаевской, Днепропетровской областях и г. Киеве.

В аптечной сети «D.S.» также функционируют около 60 франчайзинговых аптек.

«D.S.» стала первой в Украине аптечной сетью, сертифицированной по стандартам ISO 9001-2001.

В группе компаний работает более 1200 сотрудников.

Подробнее о компании
D.S. (Сеть аптек "D.S.")
D.S.
Львовская сеть аптек «D.S.» является одной из крупнейших сетей Западной Украины и объединяет более 300 аптек.

«D.S.» – одна з найбільших українських аптечних мереж. Під такою вивіскою працюють аптечні заклади у 86-ти містах 13-ти областей України. Щодня тут обслуговують понад 50 тисяч відвідувачів, а карткою клієнта користуються вже більше мільйона осіб різного віку.

Належна якість продукції й фахове обслуговування – пріорітет«D.S.» упродовж багатьох років. В компанії вимогливо підходять до вибору постачальників, умов транспортування і зберігання медикаментів, а також навчання персоналу.

Особливу увагу в мережі приділяють товарам власної торгової марки. Ця продукція маркується логотипом «Arbor Vitae» (у перекладі з латини – дерево життя), виготовлена вітчизняними та зарубіжними виробниками на замовлення «D.S.» і представлена вже понад ста популярними найменуваннями, що можуть знадобитися в кожній домашній аптечці чи на косметичній поличці.

Аптеки «D.S.» створюють зручності для клієнтів і у мережі Інтернет. На сайті apteka-ds.com.ua або у мобільному додатку мережі у режимі реального часу можна перевірити наявність і ціну ліків та інших товарів аптечного асортименту та, за потреби, відразу зарезервувати обрану продукцію – щоб отримати її в обраній аптеці «D.S.» поза чергою, скоротивши час перебування в аптечному закладі до мінімуму.

Франшизу «Аптека «D.S.» компанія пропонує від 2016 року. Сьогодні її франчайзинговими партнерами є і невеликі мережі, і фізичні особи-підприємці – у Львівській, Чернівецькій, Хмельницькій, Київській, Миколаївській, Дніпропетровській, Закарпатській, Тернопільській та Одеській областях. Це найбільша мережа франчайзингових аптек в Україні. Франчайзі «D.S.» користуються автоматизованими процесами, перевагами програмного забезпечення, програмами лояльності, онлайн-сервісісами для клієнтів, отримують методичну допомогу на старті та впродовж усієї діяльності, при цьому залишаючись власниками і розпорядниками свого бізнесу.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба аптечної мережі «D.S.»
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 491 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь