Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 562 раз

Перша партія вакцини CoronaVac вилетіла з Китаю в Україну

Новости Украины - 562
second date562
Перша партія китайської вакцини від коронавірусу, яку закупила Україна вже вилетіла з Піднебесної. Літак з препаратами має прибути в Бориспіль сьогодні. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Акционерное общество «Лекхим» основано в 1992 году. Сегодня в состав Группы компаний «Лекхим» входят фармацевтические предприятия:

    • АО «Лекхим-Харьков» (Украина г. Харьков)
    • ЧАО «Технолог» (Украина г. Умань)
    • управляющая компания АО «Лекхим» (г. Киев) с розничной сетью аптек.
Подробнее о компании
Лекхим (Группа компаний «Лекхим»)
Лекхим
Акционерное общество «Лекхим» основано в 1992 году.

Посольство України в Китаї сьогодні повідомило, що перша партія довгоочікуваної вакцини від компанії SinoVac нарешті вилетіла до України літаком. За даними МОЗ України ця поставка має налічувати 200 тис доз препаратів, решту доставлять пізніше.

Ця поставка має допомогти Україні продовжити вакцинацію громадян, враховуючи, що поставки індійської вакцини Covishield тепер затримаються на невизначений термін у зв'язку з забороною експорту препарату з Індії.

Після прибуття вакцин, вони мають пройти лабораторний контроль в ДЕЦ МОЗ України, лише після цього їх можна буде використовувати для вакцинації населення. За даними офіційного представника SinoVac в Україні - компанії "Лекхім", літак з вакцинами з Китаю спочатку буде направлений до Стамбулу, а вже звідти прибуде до аєропорту "Бориспіль", плановий час прибуття - 19.15 25 березня.

За словами ДП "Медзакупівлі України", "Лекхім" досі не сплатив штраф за затримку поставки вакцин, тож процес проходження лабораторного контролю може затягнутись. Крім того, компанія досі не надала супроводжувальних документів на вакцину. Без виконання цих вимог, вакцини не зможуть бути офіційно прийняті в Україні, їх не зможуть прийняти і в регіонах, бо це буде розцінюватись, як порушення закону.

Pharma.net.ua
Автор материала
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 562 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему