Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2861 раз

«Байєр» успішно захищає патент на свій блокбастер «Ксарелто®» в Україні

Новости Украины - 2861
second date2861
Через свою ефективність «Ксарелто®» популярний не тільки у пацієнтів, але і у компаній-конкурентів, які намагаються вивести на ринок України свої аналоги на основі ривароксабану, ігноруючи патент на цю речовину, який належить «Байєр». Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Bayer – международная  компания с экспертизой в области естественных наук: здравоохранения и сельского хозяйства. В состав компании  входит около 302 представительских компаний в 75 странах мира. Продукты и услуги компании направлены на благо людей и улучшение качества жизни. В основе деятельности компании заложены принципы устойчивого развития, экономической стабильности и социальной ответственности.

Компания была создана в 1863 году в Бармене (в настоящее время один из районов Вупперталя) Фридрихом Байером (Friedrich Bayer) и Йоханном Фридрихом Уэскоттом (Johann Friedrich Weskott) как генеральное партнерство Friedr. Bayer et comp. Компания была создана с целью производства и продажи синтетических красителей.

Сегодня деловые операции компании осуществляются тремя подразделениями: Pharmaceuticals занимается разработкой и производством рецептурных лекарственных средств и товаров для здравоохранения, Consumer Health предлагает безрецептурные препараты, Crop Science работает в области защиты растений для компаний-производителей качественных продуктов питания, включая сферу защиты здоровья животных.  

В 2016 году численность сотрудников концерна в мире составила 115 200 человек, объем продаж – 4,7 млрд евро. Капитальные затраты в 2016 году составили 2,6 млрд евро, а расходы на исследования и разработки – 4,7 млрд евро.

В Украине компания «Байер» ведет бизнес с 1992 года. Команда из более чем 450 профессионалов работает для того, чтобы представить свои знания и инновации в новых продуктах  украинской промышленности.

Подробнее о компании
Bayer (ООО «Байер»)
Bayer
ООО «Байер» в Украине является частью глобального концерна Байер АГ с штаб-квартирой в Леверкузене, Германия.

Компанія «Байєр» – провідна фармацевтична компанія, інноваційні продукти якої спрямовані на покращення здоров'я та якості життя людей у всьому світі.

Інноваційна діяльність є фундаментом для розвитку сфери охорони здоров’я. В основі розробки інноваційних лікарських засобів лежить довготривалий процес, що потребує значних фінансових та ресурсних інвестицій.

Запорукою розвитку та інновацій є захист інтелектуальної власності. Саме це дає змогу розробникам створювати нові методи терапії захворювань, а компаніям – фінансувати складні та дороговартісні наукові дослідження, що лягають в основу нових ефективних та безпечних лікарських засобів.

Одним з блокбастерів у портфелі Компанії «Байєр» є інноваційний лікарський засіб «Ксарелто®» з діючою речовиною ривароксабан (rivaroxaban) для лікування серцево-судинних захворювань. В березні 2019 року «Ксарелто®» став брендом номер один на фармацевтичному ринку України за обсягом продажів у грошовому еквіваленті та продовжує зберігати цю позицію.

Через свою ефективність «Ксарелто®» популярний не тільки у пацієнтів, але і у компаній-конкурентів, які намагаються вивести на ринок України свої аналоги на основі ривароксабану, ігноруючи патент на цю речовину, який належить «Байєр».

Компанія «Байєр» (Bayer Intellectual Property Gmbh) є володільцем патенту України на винахід N 73339 (далі – Патент) «Заміщені оксазолідинони і їх застосування для запобігання згортанню крові», який використовується при виробництві та продажу лікарського засобу «Ксарелто®». Механізм дії лікарського засобу полягає у прямому зворотному інгібуванні активованого Х фактора зсідання крові, внаслідок чого відбувається блокування як внутрішнього, так і зовнішнього шляхів каскаду коагуляції, що в подальшому призводить до пригнічення перетворення протромбіну в тромбін та фібриногену в фібрин, таким чином зупиняється утворення тромбу.

«Компанії «Байєр» належать виключні права на виготовлення та реалізацію на території України лікарського засобу з використанням речовин та способу, які є об’єктами винаходу по зазначеному патенту, та право перешкоджати неправомірному використанню винаходу.

Патент діє в Україні до грудня 2025 року. Протягом останніх кількох років «Байєр» неодноразово була вимушена звертатися до суду з метою захисту прав інтелектуальної власності на винахід.

Інформація щодо Патенту є загальнодоступною для всіх зацікавлених осіб, необхідно лише вказати номер патенту, як ключовий критерій пошуку.

Зазвичай, дії генеричних компаній спрямовані на отримання дозволу до застосування (реєстрації) лікарського засобу на території України з метою подальшого введення власного лікарського засобу з діючою речовиною «ривароксабан» в цивільний обіг, що є порушенням прав Компанії «Байєр» на винахід. За таких обставин Компанія «Байєр» і в подальшому буде без зволікань відстоювати та захищати права інтелектуальної власності в судовому порядку», – зазначає Олександр Козирєв, юрист Компанії «Байєр» в Україні.

Захист інтелектуальної власності є основою для здійснення дослідницької діяльності інноваційними фармацевтичними компаніями, підґрунтям для інвестицій у наукові дослідження та розробки, проведення клінічних досліджень лікарського засобу. Усе це, в свою чергу, буде сприяти створенню нових та більш ефективних ліків, які забезпечать пацієнтів кращими методами терапії.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба «Байєр» в Україні
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2861 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему