Crown Agents требует засекретить всю информацию о вакцинах, закупленных через организацию для Украины
Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!
«Байєр» успішно захищає патент на свій блокбастер «Ксарелто®» в Україні

Украина хочет участвовать в клиниспытаниях назальной формы индийской вакцины от COVID
Вакцину Pfizer/BoiNTech зарегистрировали в Украине
В Украину прибыла первая партия вакцины Covishield из Индии
Индийскую вакцину от коронавируса зарегистрировали в Украине
Bayer – международная компания с экспертизой в области естественных наук: здравоохранения и сельского хозяйства. В состав компании входит около 302 представительских компаний в 75 странах мира. Продукты и услуги компании направлены на благо людей и улучшение качества жизни. В основе деятельности компании заложены принципы устойчивого развития, экономической стабильности и социальной ответственности.
Компания была создана в 1863 году в Бармене (в настоящее время один из районов Вупперталя) Фридрихом Байером (Friedrich Bayer) и Йоханном Фридрихом Уэскоттом (Johann Friedrich Weskott) как генеральное партнерство Friedr. Bayer et comp. Компания была создана с целью производства и продажи синтетических красителей.
Сегодня деловые операции компании осуществляются тремя подразделениями: Pharmaceuticals занимается разработкой и производством рецептурных лекарственных средств и товаров для здравоохранения, Consumer Health предлагает безрецептурные препараты, Crop Science работает в области защиты растений для компаний-производителей качественных продуктов питания, включая сферу защиты здоровья животных.
В 2016 году численность сотрудников концерна в мире составила 115 200 человек, объем продаж – 4,7 млрд евро. Капитальные затраты в 2016 году составили 2,6 млрд евро, а расходы на исследования и разработки – 4,7 млрд евро.
В Украине компания «Байер» ведет бизнес с 1992 года. Команда из более чем 450 профессионалов работает для того, чтобы представить свои знания и инновации в новых продуктах украинской промышленности.
Компанія «Байєр» – провідна фармацевтична компанія, інноваційні продукти якої спрямовані на покращення здоров'я та якості життя людей у всьому світі.
Інноваційна діяльність є фундаментом для розвитку сфери охорони здоров’я. В основі розробки інноваційних лікарських засобів лежить довготривалий процес, що потребує значних фінансових та ресурсних інвестицій.
Запорукою розвитку та інновацій є захист інтелектуальної власності. Саме це дає змогу розробникам створювати нові методи терапії захворювань, а компаніям – фінансувати складні та дороговартісні наукові дослідження, що лягають в основу нових ефективних та безпечних лікарських засобів.
Одним з блокбастерів у портфелі Компанії «Байєр» є інноваційний лікарський засіб «Ксарелто®» з діючою речовиною ривароксабан (rivaroxaban) для лікування серцево-судинних захворювань. В березні 2019 року «Ксарелто®» став брендом номер один на фармацевтичному ринку України за обсягом продажів у грошовому еквіваленті та продовжує зберігати цю позицію.
Через свою ефективність «Ксарелто®» популярний не тільки у пацієнтів, але і у компаній-конкурентів, які намагаються вивести на ринок України свої аналоги на основі ривароксабану, ігноруючи патент на цю речовину, який належить «Байєр».
Компанія «Байєр» (Bayer Intellectual Property Gmbh) є володільцем патенту України на винахід N 73339 (далі – Патент) «Заміщені оксазолідинони і їх застосування для запобігання згортанню крові», який використовується при виробництві та продажу лікарського засобу «Ксарелто®». Механізм дії лікарського засобу полягає у прямому зворотному інгібуванні активованого Х фактора зсідання крові, внаслідок чого відбувається блокування як внутрішнього, так і зовнішнього шляхів каскаду коагуляції, що в подальшому призводить до пригнічення перетворення протромбіну в тромбін та фібриногену в фібрин, таким чином зупиняється утворення тромбу.
«Компанії «Байєр» належать виключні права на виготовлення та реалізацію на території України лікарського засобу з використанням речовин та способу, які є об’єктами винаходу по зазначеному патенту, та право перешкоджати неправомірному використанню винаходу.
Патент діє в Україні до грудня 2025 року. Протягом останніх кількох років «Байєр» неодноразово була вимушена звертатися до суду з метою захисту прав інтелектуальної власності на винахід.
Інформація щодо Патенту є загальнодоступною для всіх зацікавлених осіб, необхідно лише вказати номер патенту, як ключовий критерій пошуку.
Зазвичай, дії генеричних компаній спрямовані на отримання дозволу до застосування (реєстрації) лікарського засобу на території України з метою подальшого введення власного лікарського засобу з діючою речовиною «ривароксабан» в цивільний обіг, що є порушенням прав Компанії «Байєр» на винахід. За таких обставин Компанія «Байєр» і в подальшому буде без зволікань відстоювати та захищати права інтелектуальної власності в судовому порядку», – зазначає Олександр Козирєв, юрист Компанії «Байєр» в Україні.
Захист інтелектуальної власності є основою для здійснення дослідницької діяльності інноваційними фармацевтичними компаніями, підґрунтям для інвестицій у наукові дослідження та розробки, проведення клінічних досліджень лікарського засобу. Усе це, в свою чергу, буде сприяти створенню нових та більш ефективних ліків, які забезпечать пацієнтів кращими методами терапії.


"Корвалол" может существенно подорожать
Немецкий концерн Bayer через суд требует взыскать с винницкой фирмы 22 млн грн
Международные компании в Украине попали под расследование уголовного дела на миллиард гривен
Министерство экономического развития и торговли Украины признало товарный знак «Корвалол Corvalolum» хорошо известным
Минздрав отменил регистрацию препарата «Эспузин-Здоровье» из-за схожести названия с препаратом немецкого производителя Berlin-Chemie
«Ингалипт» уже не бренд: суд аннулировал товарный знак на препараты с названием «Ингалипт» фармкомпаний Здоровье, ПРО-ФАРМА и других
Мировое соглашение в украинском суде: индийская Д-р.Редди'с признала нарушение патента концерна Байер
По решению суда производитель лекарств "Фармак" лишился прав на товарный знак "ДИАЗОЛИН"
Антимонопольный комитет запретил компании «Здравофарм» продавать поддельный «Белый Уголь»