Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 4493 раз

«Дарниця» випустила новий муколітик ДВАЦЕ у співпраці з європейською фармкомпанією

Новости Украины - 4493
second date4493
Новий муколітик ДВАЦЕ - результат міжнародної співпраці Дарниці з європейським виробником. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”)
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.

ДВАЦЕ – лікарський засіб, що застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи. ДВАЦЕ є результатом співпраці з європейським виробником, що  спеціалізується на розробці гранул для оральних розчинів, шипучих гранул і таблеток, а також таблеток, що розчиняються  в ротовій порожнині.

Андрій Обрізан, генеральний директор фармацевтичної компанії “Дарниця”: “Дарниця – активний гравець в сфері міжнародної кооперації. Ми розвиваємо партнерство в сфері продуктової розробки з європейськими компаніями. Наші партнери з Італії, Іспанії, Ірландії, Греції, Польщі та Болгарії такі ж високотехнологічні компанії, як і Дарниця, вони володіють власними запатентованими технологіями, тому така співпраця прискорює появу на українському ринку нових якісних лікарських засобів”.  

ДВАЦЕ випускається в формі шипучих таблеток, що містять діючу речовину ацетилцистеїн. Показаний при гострих та хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Ацетилцистеїн у складі препарату полегшує відходження мокроти. Крім цього, ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість застосовувати його в якості антидоту при гострих отруєннях парацетамолом та іншими речовинами (альдегідами, фенолами тощо).

 

ДВАЦЕ доступний в двох дозуваннях ДВАЦЕ 200, таблетки шипучі, по 200 мг №20 і ДВАЦЕ ЛОНГ, таблетки шипучі, по 600 мг №10. Препарат має зручне первинне пакування в формі туби з герметичною кришкою, яка забезпечує захист від вологи і є зручною при використанні.

Лікарський засіб відпускається без рецепту і рекомендований до застосування дітям віком від 2 років. Свідоцтво про державну реєстрацію ДВАЦЕ 200 UA/18138/01/01, ДВАЦЕ ЛОНГ UA/18139/01/01).

З 25 січня ДВАЦЕ доступний в аптеках по усій території України (за винятком Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України).

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба фармацевтичної компанії «Дарниця»
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 4493 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему