Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1490 раз

Україна на крок ближче до отримання вакцини проти COVID-19

Новости Украины - 1490
second date1490
ДЕЦ взяв участь у засіданні оперативного Штабу при Міністерстві охорони здоров’я України, де було затверджено Заявку на отримання вакцини від коронавірусу. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Державний експертний Центр взяв участь у засіданні оперативного Штабу при Міністерстві охорони здоров’я України, де було затверджено Заявку на отримання вакцини від COVID-19.

Як відомо, Україна серед 92 інших країн має можливість отримати вакцину від COVID-19 за умов попереднього ринкового зобов’язання в рамках механізму COVAX. Це забезпечить першочергове проведення щеплень у цільових групах населення.

В межах своїх повноважень ДЕЦ надав інформацію та коментарі у наступний блок питань Заявки: «Інформація про готовність законодавчої рамки та забезпечення безпеки процесу вакцинації». Було зазначено про існуючі на даний час регуляторні процеси щодо прискореної процедури реєстрації вакцини від COVID-19 в Україні. Також окреслені можливості системи фармаконагляду України щодо моніторингу безпеки застосування даних вакцин та обміну цією інформацією з Глобальною базою даних про побічні реакції (Упсала ВООЗ).

Нагадуємо, механізм COVAX — це Глобальний фонд, який надає можливість доступу до безпечних та ефективних вакцин в боротьбі проти COVID-19 країнам-кандидатам.

Pharma.net.ua
Автор материала
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1490 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему