Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1619 раз

Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України звернулося до Держлікслужби України з проханням сприяти залишенню чинної редакції постанови КМУ від 8 серпня 2012 р. № 793

Новости Украины - 1619
second date1619
На ім’я Голови Державної служби України з лікарських засобів О.С. Соловйова надійшов лист від імені Президента Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, члена Колегії МОЗ України В.К. Печаєва з проханням спр.. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Член Совета Конфедерации работодателей Украины. Президент Объединения организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины с 2001 года.

В 1992-2008 гг. генеральный директор АО «Лекхим», а с 2008 года председатель Наблюдательного совета Группы фармацевтических компаний «Лекхим».

В феврале 1988 года назначен директором концерна «Укрмедбиопром», который впоследствии переименован в Госкоммедбиопром Украины.

В 1983-1988 гг. инструктор, сначала отдела промышленности Одесского обкома Компартии Украины, а затем химической промышленности ЦК Компартии Украины.

С 1975 по 1983 год работал на Нефтеперерабатывающем заводе Министерства нефтеперерабатывающей и нефтехимической промышленности СССР в Одессе (Украина).

Закончил химико-технологический факультет Ташкентского политехнического института.

Подробнее
Валерий Печаев
Валерий Печаев
Президент ООРММПУ, владелец группы компаний "Лекхим"
Объединение организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины является всеукраинским объединением организаций работодателей, которое объединяет 12 областных организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины.
       
ООРММПУ создано в соответствии с решением Съезда фармпроизводителей от 18 октября 2001 года.
Подробнее о компании
ООРММПУ
ООРММПУ
Объединение организаций работодателей медицинской и микробиологической промышленности Украины.

На ім’я Голови Державної служби України з лікарських засобів О.С. Соловйова надійшов лист від імені Президента Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, члена Колегії МОЗ України В.К. Печаєва з проханням сприяти залишенню чинної редакції змін до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, у зв’язку з проектом постанови КМУ «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 р. № 793», яким передбачено відтермінування до 1 липня 2013 р. набуття чинності норми щодо обов’язкового надання копії висновку стосовно підтвердження дотримання вимог GMP, виданого Держлікслужбою України, при імпорті та для подальшої реалізації ліків.

Як зазначено в листі, правління ООРММП України детально розглянуло вищезазначений проект постанови КМУ та вважає його прийняття недоцільним, оскільки останнім часом збільшилась кількість неякісних, фальсифікованих лікарських засобів, у тому числі і іноземного виробництва, саме за рахунок ввезення на територію України імпортних лікарських засобів, умови виробництва яких не завжди відповідають вимогам належної виробничої практики.

Також відомі випадки, коли в Україну лікарські засоби ввозяться великими фармацевтичними підприємствами, розташованими в державах, уповноважений орган у сфері контролю якості лікарських засобі яких є членом міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), при цьому виробництво цих ліків (виробничі дільниці) розташоване не в країні — члені PIС/S і не відповідає вимогам належної виробничої практики (не має сертифіката GMP).

«Звертаємось до Вас, шановний Олексію Станіславовичу, з проханням підтримати наше звернення до Віце-прем’єр-міністра — Міністра охорони здоров’я України Богатирьової Р.В.», – говориться в документі.

http://www.diklz.gov.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1619 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему