Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
6 читателей 6 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2444 раз

Олександра Кужель: МОЗ України має понести відповідальність за відсутність ліків і вакцин

Новости Украины - 2444
second date2444
МОЗ не оформило замовлення згідно з прописаними правилами та процедурами ЮНІСЕФ до липня поточного року. Тепер ліки зможуть поставити в Україну у кращому випадку у грудні 2018 року. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Україна перерахувала ЮНІСЕФ майже 24 млн дол. на закупівлю вакцин для дітей, ліків проти гепатиту, ВІЛ та туберкульозу. Проте через дії Міністерства охорони здоров’я ці ліки так і не надійшли в Україну.

Про це повідомила народний депутат від партії «Батьківщина» Олександра Кужель, яка на запрошення ЮНІСЕФ разом із делегацією українських парламентарів відвідала Копенгаген з метою перевірки закупівлі ліків Україною.

«Члени делегації, серед яких був і співробітник НАБУ, отримали офіційні дані, з яких випливає: у той час, коли у країні не вистачає вакцин, на рахунках ЮНІСЕФ майже 24 млн дол., які Україна авансом перерахувала на закупівлю вакцин, ліків проти гепатиту, ВІЛ і туберкульозу. Однак внаслідок бездіяльності керівництва МОЗ ці кошти не витратили, а українці позбавлені можливості отримувати елементарну медичну допомогу», – обурилася вона.

Як пояснила Олександра Кужель, МОЗ не оформило замовлення згідно з прописаними правилами та процедурами ЮНІСЕФ до липня поточного року. Тепер, зазначила Кужель, ліки зможуть поставити в Україну у кращому випадку у грудні 2018 року.

За інформацією, наданою представниками ЮНІСЕФ, наразі невикористаними є кошти у розмірі 1,8 млн дол. із 2015 р., 11 млн дол. – із 2016 р. та близько 11 млн дол. – із 2017 р.

«Це навіть не корупція. Це злочин проти людяності, який вчиняє керівництво міністерства», – наголосила Олександра Кужель.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба партії «Батьківщина»
>
полезный материал
6 читателей 6 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2444 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему