Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1121 раз

Суддю, яка сприяла рейдерському захопленню ЗАТ «Дарниця», оштрафовано на 850 грн

Новости Украины - 1121
second date1121
Печерський суд виніс вирок судді, яка видала рішення, на підставі якого відбулася спроба рейдерського захоплення ЗАТ «Дарниця». Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”)
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.

Печерський суд виніс вирок судді, яка видала рішення, на підставі якого відбулася спроба рейдерського захоплення ЗАТ «Дарниця».

Вироком Печерського районного суду м. Києва від 14 червня 2011 р. колишню суддю Соснівського районного суду м. Черкаси визнано винною у зловживанні владою та службовому підробленні. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Згідно з обвинуваченням, визнаним судом доведеним, засуджена протягом періоду з 2005 по 2007 роки склала та видала рішення у цивільній справі за позовом, який до суду не надходив і в судовому засіданні не був розглянутим. В подальшому зазначене судове рішення та виданий на підставі нього виконавчий лист були використані при спробі рейдерського захоплення ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Суд призначив винній основне покарання: шість місяців арешту та загальний штраф – у 850 гривень – та звільнив її від його відбування за амністією.

Державний обвинувач прокуратури міста орієнтував суд на призначення покарання у вигляді позбавлення волі з конфіскацією майна. На вирок суду вже підготовано апеляцію щодо невідповідності призначеного покарання – провині.

Pharma.net.ua
По материалам: Прокуратура Києва
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1121 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь