Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1013 раз

Уряд підтримав ініціативу придбати високотехнологічне обладнання для реабілітаційно-діагностичного ценру МОЗ

Новости Украины - 1013
second date1013
У рамках Проекту ЄС спільно з ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде придбано медичний апарат для вакуумної гіпобаричної терапії. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я та схвалив перерозподіл видатків держбюджету передбачених МОЗ на 2016 рік.

Практичним результатом цього рішення стане придбання обладнання для Науково-практичного медичного реабілітаційно-діагностичного центру МОЗ України на умовах співфінансування.

У рамках Проекту Європейського Союзу спільно з ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» буде придбано медичний апарат для вакуумної гіпобаричної терапії.

Апарат Green SACK Classic (Iskra Medical d.o.o.) застосовується для лікування багатьох порушень кровообігу, зокрема ішемічного болю, лімфатичних набряків, діабетичної ангіопатії, атеросклерозної ангіопатії, посттромбового синдрому, поліневропатії та інших.

Перший транш коштів безповоротної фінансової допомоги Проекту в розмірі 80% вартості апарату був перерахований постачальнику згідно з договором від грудня минулого року.

У якості виконання договірних зобов’язань решту 20% від загальної суми вартості обладнання зобов’язане сплатити ДЗ «Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України». Лише після цього буде здійснено поставку обладнання.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» за бюджетною програмою, за якою фінансується зазначений заклад охорони здоров’я, капітальні видатки Міністерству охорони здоров’я не передбачені взагалі. Перерозподіл дозволить внести необхідну суму та придбати необхідне обладнання.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба МОЗ України
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1013 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему