Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1271 раз

Уряд виділив 183,8 млн грн на лікування українців за кордоном

Новости Украины - 1271
second date1271
Здійснено перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2016 рік. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Уряд спрямував 183,8 млн грн на лікування громадян України за кордоном. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 8 вересня. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

Уряд здійснив перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2016 рік, збільшивши видатки за програмою «Лікування громадян України за кордоном» на суму 183,8 млн грн. Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» на фінансування зазначеної програми було передбачено 203,9 млн грн, що задовольнило потребу лише на 57,5% та дозволило здійснити оплату лікування за кордоном 75 осіб. Нині, за інформацією МОЗ, на обліку перебуває ще 46 осіб, що потребують лікування за межами країни. Збільшення фінансування програми дозволить забезпечити їх лікування.

До закордонних клінік за програмою «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку в разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба МОЗ
>
полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1271 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему