Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1154 раз

Нардеп: Необхідно розпочати закупівлю ліків та вакцин на 2017 рік

Новости Украины - 1154
second date1154
До регіонів уже доставлено понад 90 тисяч доз вакцини для профілактики сказу, 26 серпня у країну поставлена вакцина для профілактики туберкульозу у кількості 2,5 млн доз. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

С 27.11.2014 г. – народный депутат Украины VIII созыва, фракция «Самопомич». Входит в состав комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения, заместитель главы комитета.

С 2014 г. – юридическая компания «Бабич, Сысоенко и партнеры» – соучредитель и генеральный директор; Киевский университет права Академии наук Украины – преподаватель кафедры гражданского права.

С 2013 г. – «Благотворительный фонд защиты прав медицинских работников» – соучредитель, председатель.

С 2009 г. – ООО «Патентно-юридическое агентство «Бренд-Груп» – генеральный директор.

2005–2009 гг. – Министерство образования и науки Украины – главный специалист судебного отдела управления защиты прав Государственного департамента интеллектуальной собственности.

Является членом Асоциации адвокатов Украины и Асоциации юристов Украины.

Подробнее
Ирина Сысоенко
Ирина Сысоенко
Заместитель главы Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения

На екстреному засіданні парламентського Комітету з питань охорони здоров’я депутати звернули увагу в.о. Міністра охорони здоров’я Уляниі Супрун на необхідності одержання інформації про потреби регіонів щодо лікарських засобів та вакцин.

Також парламентарі акцентували на необхідності якомога швидше розпочати роботу щодо закупівлі ліків та вакцин на 2017 рік. Про це повідомила член Комітету, народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

На екстреному засіданні представники Міністерства охорони здоров’я прозвітували про щеплення дітей першого року життя станом на 1 серпня 2016 року. Охоплення щепленнями становило: проти туберкульозу – 13,1%, проти поліомієліту – 39,8%, проти кашлюку, дифтерії, правця – 2,3%, проти гемофільної інфекції – 7,3%, проти кору, паротиту, краснухи – 37,8%, проти гепатиту В – 28,8%.

«МОЗ інформує, що станом на 26 серпня 2016 року до регіонів розподілено такі вакцини: комбіновану вакцину для профілактики дифтерії, правця, коклюшу (ацелюлярний компонент), поліомієліту та захворювань, спричинених Haemophilus influenza типу b (ПЕНТАКСИМ) – 417 700 доз; вакцину для профілактики захворювань гепатиту В – 350 000 доз; для профілактики захворювань, спричинених Haemophilus influenza типу b (ПЕНТАКСИМ) – 519 950 доз; для профілактики кору, паротиту та краснухи – 277 000 доз; для профілактики дифтерії, правця у дорослих (АДП-М) – 1 599 000 доз», – підкреслює Ірина Сисоєнко.

Крім того, додає народний депутат, до регіонів України доставлено понад 90 тисяч доз вакцини для профілактики сказу, закупленої ЮНІСЕФ, а 26 серпня 2016 року в країну поставлена вакцина для профілактики туберкульозу у кількості 2,5 млн доз. Упродовж 7-10 днів вона буде розвезена в усі регіони.

«Також на моє прохання Уляна Супрун пообіцяла на кожному засіданні комітету подавати інформацію стосовно кількості ліків і вакцин, доставлених в області, щоб разом із громадянами та лікарями перевіряти наявність препаратів у лікарнях», – резюмує Ірина Сисоєнко.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба «Об’єднання «Самопоміч»
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1154 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему