Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1900 раз

Гліб Загорій: Ніколи не мав планів очолювати МОЗ

Новости Украины - 1900
second date1900
Народний депутат пояснив, чому він не стане Міністром охорони здоров’я України. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”)
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.

Депутат від БПП Гліб Загорій назвав чутками інформацію про те, що його кандидатура розглядалася на посаду керівника Міністерства охорони здоров’я. Про це повідомляє видання "Главком".

"Я втомився пояснювати ЗМІ, що ніколи не мав планів очолити МОЗ, все інше чутки. Мені, як людині, котра вийшла з фармбізнесу, шлях в управлінці у цій галузі заказаний. Та й не тільки мені, а й іншим гравцям ринку. Це елементарний конфлікт інтересів. Мені моє ім'я дорожче", - зазначив Загорій в коментарі виданню.

Як зазначає "Главком", починаючи з 14 квітня в уряді не можуть знайти очільника Міністерства охорони здоров’я. Загалом від цієї посади вже відмовилося 15 потенційних кандидатів.

Співвласник фармацевтичної компанії "Дарниця" Гліб Загорій був обраний до Верховної Ради у 2014 році за списком Блоку Петра Порошенка, працює в Комітеті у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю.

Pharma.net.ua
По материалам: Главком
>
полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1900 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
больше новостей на эту тему