Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
7 читателей 7 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5759 раз

Співробітники "Фармацевтичної фірми "Дарниця" зі своїми родинами взяли участь у "Пробігу під каштанами–2016"

Новости Украины - 5759
second date5759
Подія проводиться вже 24-й раз і має на меті привернути увагу до проблеми вроджених вад серця. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке. Производственные мощности “Дарницы” позволяют выпускать более 400 млн ампул, 4 млрд таблеток, 30 млн флаконов стерильных антибиотиков и более 30 млн туб мягких лекарственных форм, годовая мощность участка производства капель составляет 35 млн флаконов.

Подробнее о компании
Дарница (ЧАО “Фармацевтическая фирма “Дарница”)
Дарница
“Дарница” – это крупнейший производитель лекарственных препаратов в Украине, занимающий лидирующие позиции на отечественном фармацевтическом рынке.

"Пробіг під каштанами" традиційно проводиться в останню неділю травня під час святкування Дня Києва та залишається наймасштабнішим щорічним спортивно-благодійним проектом в Україні. Зібрані кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

29 травня 2016 року "Пробіг під каштанами" відбувся у 24-й раз, у ньому взяли участь від 6 000 до 8 000 учасників (за різними оцінками). Цього року благодійний внесок кожного учасника пробігу складав 100 грн. 

Щорічно у пробігу бере участь більше 100 корпоративних команд, кількість учасників яких налічує від 5 до 12 000 співробітників. "Фармацевтична фірма "Дарниця" долучилась до акції у складі 60 співробітників компанії та членів їх сімей. Необхідні благодійні внески за учасників сплатила компанія "Дарниця".

Наймолодшому учаснику дарницької команди Єгору Шейко виповнилося усього 3,5 роки. А першим серед представників "Дарниці" на фініш прибув інженер-технолог і капітан футбольної команди "Дарниця" Дмитро Сачук.

Pharma.net.ua
Автор материала
>
полезный материал
7 читателей 7 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5759 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему