Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
5 читателей 5 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2954 раз

Ірина Сисоєнко: Реформа охорони здоров’я повинна повернутися до порядку денного Верховної Ради

Новости Украины - 2954
second date2954
Сисоєнко вважає, що необхідно змінити принципи фінансування медичних установ та перейти до оплати за конкретно надану медичну допомогу. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

С 27.11.2014 г. – народный депутат Украины VIII созыва, фракция «Самопомич». Входит в состав комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения, заместитель главы комитета.

С 2014 г. – юридическая компания «Бабич, Сысоенко и партнеры» – соучредитель и генеральный директор; Киевский университет права Академии наук Украины – преподаватель кафедры гражданского права.

С 2013 г. – «Благотворительный фонд защиты прав медицинских работников» – соучредитель, председатель.

С 2009 г. – ООО «Патентно-юридическое агентство «Бренд-Груп» – генеральный директор.

2005–2009 гг. – Министерство образования и науки Украины – главный специалист судебного отдела управления защиты прав Государственного департамента интеллектуальной собственности.

Является членом Асоциации адвокатов Украины и Асоциации юристов Украины.

Подробнее
Ирина Сысоенко
Ирина Сысоенко
Заместитель главы Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения

Серед основних вимог суспільства до Верховної Ради 8-го скликання було саме прийняття законів, що стосуються реформування системи охорони здоров’я нашої країни, проте події у країні щоразу відтерміновують розгляд та прийняття законопроектів про охорону здоров’я. Про це на брифінгу заявила член фракції «Самопоміч», заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я, Ірина Сисоєнко.

“Бюджет на охорону здоров’я в Україні складає лише 3-3,8% від ВВП, тоді коли в інших країнах – від 7% і вище. За кошти держбюджету можна покрити потреби на медичне забезпечення тільки на 50%”, – зазначила нардеп.

“Ми можемо змінити принципи фінансування медичних установ та з системи оплати за кількістю ліжко-місць, яка існує зараз, перейти до більш ефективного механізму – оплати за конкретно надану медичну допомогу. Цей революційний крок надасть можливості для більш ефективного використання існуючих коштів, а значить стане поштовхом для більш серйозних змін і реформ. А для цього нам необхідно прийняти ряд відповідних законопроектів. Для цього в Парламент були подані законопроекти 2309а, 2310а, 2311а – ще в липні цього року”, – заявила Сисоєнко.

Незважаючи на численні звернення фракції «Самопоміч», проекти законів до цього часу не були включені до порядку денного. Це стосується й законопроектів 1164, 1332, які необхідно виносити в зал і приймати у другому читанні.

Цими законопроектами передбачається підвищення заробітної плати певним категоріям медичних працівників (зокрема працівникам екстреної медичної допомоги), надбавки за вислугу років, залежно від стажу роботи тощо.

Прийняття даних законів дасть змогу коректно сформувати бюджетний кодекс, закласти необхідні видатки до Державного бюджету.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба фракції «Самопоміч»
>
полезный материал
5 читателей 5 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2954 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему