Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1460 раз

АМКУ призупинив 8 процедур із закупівлі медичних виробів та обладнання

Важно Новости Украины - 1460
second date1460
В АМКУ надійшли скарги від компаній «МАКЕ Україна», «Ренессанс Медікал», «Кор-Медікал», «Медфарком-Центр» та «ДІАПРОФ-МЕД». Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

ЧАО "Медфарком-Центр" является правопреемником компании "Медфарком" и ведет операционную деятельность на территории Украины.

Компания занимается дистрибьюцией и продвижением лекарственных препаратов, предметов медицинского назначения, биологически-активных добавок, а также товаров для домашних животных.

Филиалы компании расположены в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Львове, Запорожье  и Ужгороде.

Подробнее о компании
Медфарком-Центр (ЧАО "Медфарком-Центр")
Медфарком-Центр
Компания специализируется на дистрибьюции и продвижении лекарственных средств и других товаров.

Антимонопольний комітет України станом на 23 жовтня призупинив 8 процедур закупівель медичних виробів та медичного обладнання Міністерством охорони здоров'я на строк до винесення рішення за скаргами. Згідно з прийнятими рішеннями Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ призупинені такі процедури закупівлі:

  • 32.50.1. Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні (Медичні вироби для стентування коронарних судин – 26 лотів). Скарги подані ТОВ «Інтегра Медікал», ТОВ «МАКЕ Україна», ТОВ «Ренессанс Медікал». Розгляд призначено на 28.10.2015.
  • 32.50.1. Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні (Вироби медичного призначення для лікування хворих із судинно-мозковими захворюваннями – 23 лоти). Скарга подана ТОВ «Ренессанс Медікал», розгляд призначено на 02.11.2015.
  • 32.50.5. Вироби медичної та хірургічної призначеності, інші (Медичні вироби для лікування хворих із серцево-судинною патологією (атравматичний шовний матеріал) – 13 лотів). Скарга подана ТОВ «Кор-Медікал», розгляд призначено на 03.11.2015.
  • 26.60.1. Устаткування радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устаткування (Медичні вироби для лікування хворих із серцево-судинною патологією (оксигенатори та клапани серця) – 17 лотів). Скарга подана ТОВ «Кор-Медікал». Розгляд призначено на 03.11.2015.
  • 21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші (Тест-смужка до індивідуального глюкометра). Скарга подана ПрАТ «Медфарком-Центр», розгляд призначено на 03.11.2015.
  • 21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші (Тест-системи для скринінгу донорської крові на маркери блідої трепонеми). Скарга подана ПрАТ «ДІАПРОФ-МЕД», розгляд призначено на 04.11.2015.
  • 21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші (Тест-системи для скринінгу донорської крові на маркери гепатиту С). Скарга подана ПрАТ «ДІАПРОФ-МЕД», розгляд призначено на 09.11.2015.
  • 21.20.2. Препарати фармацевтичні, інші (Тест-системи для скринінгу донорської крові на маркери гепатиту В). Скарга подана ПрАТ «ДІАПРОФ-МЕД», розгляд призначено на 09.11.2015.

Як повідомили в МОЗ України, міністерство не погоджується із вимогами скаржників та надало пояснення й матеріали до розгляду вказаних скарг до Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.

Борисенко Анна
Автор материала
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1460 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему