Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2569 раз

Якістю медицини незадоволені 87% українців

Важно Новости Украины - 2569
second date2569
Про це заявив Павло Петренко, народний депутат фракції "Батьківщина", член ТСК з розслідування діяльності МОЗ. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

Народный депутат Украины VII-го созыва, секретарь Комитета Верховной Рады Украины по вопросам верховенства права и правосудия. Член Временной следственной комиссии Верховной Рады по расследованию злоупотреблений в Министерстве здравоохранения Украины.

С 27 февраля 2014 года – Министр юстиции Украины.

Магистр права. Кандидат юридических наук.

Подробнее

2012-2014 гг. — Вице-премьер-министр Украины-министр здравоохранения Украины, а позже министр здравоохранения Украины в правительстве Азарова. 23 февраля 2014 г. уволена с должности министра решением Верховной Рады Украины.

2007-2012 гг. — Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины.

Была народным депутатом Украины, членом бюджетного комитета Верховной рады Украины, заместителем председателя фракции Партии регионов, членом политисполкома Партии регионов; почетным президентом тендерной палаты Украины, секретарём совета национальной безопасности и обороны.

В 1977 году окончила Харьковский медицинский институт. После окончания института работала врачом, заместителем главврача по вопросам организации помощи детям и матерям.

Доктор медицинских наук, профессор.

21 октября 2014 года Генеральной Прокуратурой Украины Богатырёва объявлена в розыск. 12 января 2015 года объявлена в международный розыск Интерпола.

Подробнее
Павел Петренко Раиса Богатырева
Павел Петренко
Министр юстиции Украины, экс-нардеп
Раиса Богатырева
Экс-министр здравоохранения Украины

Про це заявив Павло Петренко, народний депутат фракції "Батьківщина", член ТСК з розслідування діяльності МОЗ.

У своєму блозі Павло Петренко наводить уривок виступу Раїси Богатирьової під час  прямого ефірі телеканалу "Інтер" у студії Савіка Шустера від 25 жовтня 2013 року: "Я хочу звернутися до людей щодо питання медичної реформи. Тут знайдуться люди, які скажуть, що п'ять років тому вони були задоволені медичним обслуговуванням. І ви не повірите, це і я".

"Можливо, міністр охорони здоров'я і задоволена якістю медичного обслуговування, яке надається їй особисто, проте українці зовсім іншої думки про так звану медичну реформу", - пише Павло Петренко.

За його словами, у  травні 2013 року на замовлення Міжнародного республіканського Інституту - IRI - компанії The Gallup Organization та Baltic Survey Ltd провели опитування серед 1 200 повнолітніх українців. За результатами дослідження 60% опитаних вважають, що за останні два роки ситуація у сфері охорони здоров'я лише погіршилася.

"То що є справжнім мірилом ефективності медичної реформи та якості роботи Богатирьової: опитування громадян чи особиста думка міністра? Думаю, люди не брешуть. Особливо у вкрай важливому питанні охорони здоров'я", - зауважив Петренко.

Депутат вважає, що погіршення ситуації у галузі посіло жахливо високе друге місце у рейтингу найбільших проблем громадян. На думку українців, ні корупція в органах влади, ні затримки з виплатою зарплати, ні рівень безробіття не сягнули таких гнітючих показників, як стан медицини.

"Цей результат не є чимось дивним. Уже кілька років чиновники найвищого рангу ігнорують гнівні звернення самих медиків, нашвидкуруч розграбовують державні кошти, виділені на закупівлю ліків, створюють систему відкатів і хабарів", - заявив нардеп.

"60% українців - це понад 22 млн осіб. Чи має моральне право обіймати посаду міністра людина, проти діяльності якої виступає стільки українців?" - продовжує Петренко.

Далі депутат наводить ще два соціологічні дослідження агентства IFAK Institut. Перше - щодо задоволення українців якістю медичних послуг - проведене у 2011 році. Друге - щодо ставлення громадян до реформи медицини - пройшло навесні 2013 року. У кожному дослідженні взяла участь 1 тис українців віком від 18 до 60 років.

Результати опитувань показали, що за останні два роки кількість українців, задоволених якістю медичних послуг, скоротилася в 2,5 рази. У 2011 році таких громадян було 34%, а у 2013 році їх залишилося лише 13%.

"Беручи до уваги слова Богатирьової, сказані у студії Шустера про постійний моніторинг думки громадськості, дивно виглядає сайт міністерства. У розділі "Соціологічні опитування" є дані лише про одне опитування, яке відбулося у 2012 році на тему диспансеризації населення. Вочевидь, чиновники бояться побачити та показати суспільству ті результати опитувань, які обов'язково вкажуть на їх непрофесіоналізм і корумпованість. Натомість фантастичним за своєю абсурдністю виглядає єдине опитування відвідувачів сайту МОЗ. Міністерство питає: "Що, на вашу думку, стоїть на заваді модернізації у сфері охорони здоров'я?". При цьому у варіантах відповідей "за дивним збігом обставин" не названі реальні причини занепаду сфери охорони здоров'я: корупція, неефективність управлінських рішень міністерства, низький рівень підготовки чиновників МОЗ, відповідальних за розробку принципів модернізації галузі. МОЗ не хоче чути правду. Тим паче, не бажає бачити її у себе на сайті, де все рясніє "успіхами" і жодного слова - про провали і тотальний безлад у медицині. Вочевидь, рішення про відставку Богатирьової та її оточення буде прийняте тоді, коли невдоволеність "медичною реформою" та ситуацією у галузі сягне 99%. Єдине відкрите запитання: скільки ще українців пожертвують заради цього очевидного рішення своїм життям та здоров'ям?" - наостанок зазначає Павло Петренко. 

epravda.com.ua

Pharma.net.ua
>
полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 2569 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь