Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5024 раз

Іллю Костіна, ЮК "Правовий Альянс", визнано провідним експертом галузі згідно з Who’s Who Legal: Life Sciences 2018

Новости Украины - 5024
second date5024
Цьогорічне видання WWL: Life Sciences 2018 рекомендує 1047 юристів з 420 фірм по всьому світу та відзначає юридичні фірми та юристів, які є найбільш кваліфікованими у своїх регіонах. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди компании

Занимается частной юридической практикой с 1994 года. Как юридический советник Илья Костин участвовал в проектах TACIS «Первичное и вторичное здравоохранение в Украине, Киеве и отдельных областях» (Европейский Союз – CII / EPOS Consulting, Германия, 2003-2004 гг.) и «Поддержка развития системы медицинских стандартов в Украине» (Европейский Союз – Nicare, Ирландия, 2005-2006 гг.).

В 2011 г. г-н Костин включен в состав судей Постоянно действующего Третейского суда при Украинском Национальном комитете Международной Торговой Палаты (ICC).

Подробнее
Илья Костин
Илья Костин
Партнер, ЮК "Правовой Альянс"

Правовой Альянс – юридическая компания, сопровождающая бизнес-интересы национальных, иностранных и международных компаний на территории Украины и ряда стран СНГ. Ведение своих проектов нам доверяют более 400 компаний, представляющих индустрии фармацевтики, изделий медицинского назначения, товаров народного потребления, медицины, косметики, парафармацевтики, химии, биотехнологии, сельского хозяйства и продуктов питания.

Подробнее о компании
Правовой Альянс (Юридическая компания «Правовой Альянс»)
Правовой Альянс
Правовой Альянс – юридическая компания, сопровождающая бизнес-интересы национальных, иностранных и международных компаний на территории Украины и ряда стран СНГ.

Ілля Костін, партнер та керівник практики інтелектуальної власності та вирішення спорів ЮК "Правовий Альянс", визнаний одним із провідних експертів у світі за результатами незалежного дослідження ринку юридичних послуг Who's Who Legal: Life Sciences 2018.

Ілля Костін отримав визнання одразу в трьох номінаціях — регуляторики, патентних спорів і транзакцій.

Результати комплексного щорічного дослідження, проведеного авторитетним міжнародним виданням Who's Who Legal (WWL) на основі опитування клієнтів та колег, стали відомі наприкінці квітня 2018 року.

Цьогорічне видання WWL: Life Sciences 2018 рекомендує 1047 юристів з 420 фірм по всьому світу та відзначає юридичні фірми та юристів, які є найбільш кваліфікованими у своїх регіонах. Зокрема, відзначено: 218 юристів у сфері транзакцій, які були обрані за їхню видатну роботу в галузі наук про життя, включаючи злиття та поглинання, IPO, операції з цінними паперами та венчурним капіталом, аутсорсинг та інвестиційні угоди та спільні підприємства; 314 експертів із регуляторики, які консультують клієнтів та пропонують іноваційні рішення з низки питань, від розробки продукту та його виробництва до ціноутворення, ринкової безпеки та митних правил; 399 провідних спеціалістів у сфері патентних судових процесів із 211 юрфірм по всьому світу, які мають суттєвий досвід роботи з патентними спорами в різних галузях промисловості, включаючи фармацевтичні препарати, біотехнології та медичні пристрої.

Краусов Евгений
По материалам: Правовий Альянс
>
полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 5024 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь