Роман Исаенко — новый глава Гослекслужбы
Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

EMA приостанавливает обращение лекарств на основе фенспирида в ЕС
Суд снял запрет Супрун исполнять обязанности министра
Кабинет Министров вернул Супрун на должность и.о. министра здравоохранения с оговорками
В ЕС усовершенствованы средства защиты лекарственных средств
Здоров’я України №15-16 (436-437)

Гормоны щитовидной железы и миокард. Клиническое значение синдрома низкого трийодтиронина
В настоящее время большинство молекулярных и клеточных механизмов влияния гормонов щитовидной железы на сердечно-сосудистую систему хорошо изучено. Среди основных выделяют эффекты, связанные с действием тиреоидных гормонов (ТГ) на уровне генома, негеномные, обусловленные прямым влиянием ТГ на миокард (включающим воздействие на мембраны, саркоплазматический ретикулум и митохондрии), а также воздействие ТГ на периферическую циркуляцию.
Ішемічні ураження нервової системи: сучасна діагностика та терапія
Ішемія – універсальний механізм гострого та хронічного ураження тканин. Ціла низка нозологій має у своєму патогенезі ішемію або ішемічний компонент. Як протидіяти ішемії за допомогою сучасних медикаментозних засобів, нашому виданню розповіли українські вчені, експерти з питань ендокринології та неврології.
Діабетична полінейропатія: сучасний погляд на проблему
Діабетична полінейропатія – комплекс клінічних і субклінічних синдромів, кожний з яких характеризується дифузним або вогнищевим ураженням периферичних та/або автономних нервових волокон унаслідок цукрового діабету. Отже, це ускладнення діабету, яке позначається на стані нервової системи людини і проявляється різними симптомами.
Спроба корекції одного з парадоксів у пульмонології
Дуже часто в практиці терапевтів, пульмонологів доводиться спостерігати за досить небажаними явищами: ми намагаємося допомогти пацієнту, а отримуємо в результаті «як завжди».
Превенція неінфекційних захворювань: роль стоматолога
У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН) у Нью-Йорку (США) затверджено надважливу соціально-економічну програму «Глобальні цілі сталого розвитку – 2030». В ухваленому документі надано загальне бачення нових орієнтирів поступу світового суспільства на період до 2030 року та визначено 17 пріоритетних завдань.