Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1327 раз

Генпрокуратура вимагає від МОЗу усунути порушення під час закупівлі та застосування вакцин «Фармстандарт-Біолік»

Новости Украины - 1327
second date1327
Генеральна прокуратура винесла Міністерству охорони здоров’я подання з вимогою терміново усунути порушення законів України, допущені під час закупівлі та застосування вакцин у 2011-2012 роках. Окрім цього, ГПУ притягне до відповідальності чиновників,... Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

Народный депутат Украины VII-го созыва, секретарь Комитета Верховной Рады Украины по вопросам верховенства права и правосудия. Член Временной следственной комиссии Верховной Рады по расследованию злоупотреблений в Министерстве здравоохранения Украины.

С 27 февраля 2014 года – Министр юстиции Украины.

Магистр права. Кандидат юридических наук.

Подробнее
Павел Петренко
Павел Петренко
Министр юстиции Украины, экс-нардеп
Генеральна прокуратура винесла Міністерству охорони здоров’я подання з вимогою терміново усунути порушення законів України, допущені під час закупівлі та застосування вакцин у 2011-2012 роках. Окрім цього, ГПУ притягне до відповідальності чиновників, винних у порушенні закону.
 
Про це Генпрокуратура повідомила у відповіді на депутатське звернення народного депутата фракції «Батьківщина» Павла Петренка.
 
У поданні зазначено, що впродовж 2012 року внаслідок щеплення проти гепатиту «В» неякісною вакциною виробництва сумнозвісної компанії «Фармстандарт-Біолік» постраждали 508 малюків. При цьому на закупівлю цього небезпечного для здоров'я препарату було витрачено 18 мільйонів бюджетних коштів.
 
«Найбільш кричущим фактом у цій ситуації є те, що, незважаючи на заборону Держслужби з лікарських засобів надалі зберігати та застосовувати вакцини виробництва компанії «Фармстандарт-Біолік», наприкінці минулого року МОЗ провело попередню оплату чергової партії імунобіологічних препаратів цього ж виробника на суму 6,5 мільйонів гривень», - наголосив Павло Петренко.
 
Окрім того, у поданні повідомляється, що у 2011-2012 роках МОЗ не забезпечило проведення дітям у повному обсязі обов'язкових профілактичних щеплень. Так, згідно з офіційною статистикою, у 2011 році без щеплень залишилося близько половини дітей, а в 2012 - третина. При цьому утворилися значні залишки імунобіологічних препаратів майже на 60 мільйонів гривень.
 
Генпрокуратура зазначила, що за результатами розгляду подання було оголошено догани двом начальникам управлінь міністерства та директору держпідприємства МОЗу. Окрім того, до відповідальності будуть притягнені керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров'я, які допустили порушення під час формування заявок на придбання імунобіологічних препаратів.
 
Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1327 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему