Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 880 раз

МОЗ відмінило ті тендери на закупівлю вакцин, по яким було відхилено заявки «Фармстандарт-Біолік»

Новости Украины - 880
second date880
Міністерство охорони здоров’я України 19-24 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання медичних виробів та препаратів на 109,87 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель». Читать далее
читайте также Главное за неделю

Міністерство охорони здоров’я України 19-24 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання медичних виробів та препаратів на 109,87 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Ціна на препарати такі самі, або на кілька десятих відсотка нижчі від минулорічних тендерів (весь перелік нижче).

Найбільші підряди отримало ПрАТ «Біофарма» (29,31 млн грн.) і ТОВ «Фра-М» (27,55 млн грн.). Решту 53 мільйони розділили сім компаній.

Разом з тим, МОЗ відмінило кілька тендерів на закупівлю різних вакцин. На ці тендери заявки на загальну суму 5,18 млн грн. подавало ПАТ «Фармстандарт-Біолік», акціонером якого донедавна був син міністра Раїси Богатирьової Олександр. Однак заявку фірми було відхилено через відсутність копії документів на право користування складськими приміщеннями та надання інших документів без перекладу на українську мову.

В 2012 році «Фармстандарт-Біолік» виграло тендери на 37,13 млн грн., в 2011-му – на 28,93 млн грн., в 2010 році – на 15,53 млн грн.

Цієї зими у ЗМІ потрапили дані про кілька смертельних випадків серед дітей, яких щепили вакциною «Фармстандар-Біолік». Після перевірки Державної лікарської служби призупинили використання вакцин не лише проти гепатиту В, а також проти стовбняку, дифтерії, коклюшу та туберкульозу виробництва «Фармстандарт-Біолік». Втрутилася і Генеральна прокуратура.

При цьому Олександр Богатирьов продав свої 19% заводу російській компанії «Фармастандарт».

nashigroshi.org

Pharma.net.ua
>
полезный материал
0 читателей 0 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 880 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему