Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1309 раз

«Батьківщина» вимагає забезпечити конституційне право громадян на безкоштовну медицину

Новости Украины - 1309
second date1309
Також депутати наголошують, що необхідно вирішити питання незаконного перебування на посаді виконувача обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

29 августа 2019 года была уволена с должности И.о. Министра здравоохранения Украины.

22 июля 2016 года назначена Первым заместителем Министра здравоохранения Украины. 27 июля 2016 года Кабинет Министров Украины назначил Супрун исполняющим обязанности Министра здравоохранения с 1 августа 2016 года.

Волонтер, директор по гуманитарным инициативам Всемирного конгресса украинцев.

С октября 2015 года была внештатным консультантом комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения. 

Осенью 2013 года вместе с мужем переехала в Украину из США. В 2015 году получила украинское гражданство.

Во время Революции Достоинства работала в медицинской службе, впоследствии возглавила гуманитарные инициативы Всемирного конгресса украинцев и основала организацию "Защита патриотов", занимающуюся тренингами по тактической медицине и обеспечивающую украинских бойцов улучшенными индивидуальными аптечками стандарта НАТО.

Родилась и выросла в США. По образованию врач-радиолог.

Подробнее
Ульяна Супрун
Ульяна Супрун

«Батьківщина» бореться за конституційне забезпечення прав громадян на безкоштовне медичне обслуговування, а також вимагає вирішити питання незаконного перебування на посаді виконувача обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Батьківщина» подала постанову про скасування голосування за медичну реформу, тому що було виявлено багато кнопкодавства і порушення регламенту. Ми на цьому не зупиняємось та ініціюємо судовий розгляд цієї справи. У середу, 22 листопада, відбувалось слухання справи щодо конституційного забезпечення прав громадян на безкоштовне медичне обслуговування, а також вирішення питання незаконного перебування на посаді виконувача обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. До слухань долучились депутати нашої фракції», – зазначив політик.

Також Вадим Івченко наголосив, що питання відсутності керівників більшості гілок влади сьогодні у країні набрало загрозливого характеру.

«Сьогодні вся країна – це «в.о»: майже всі посади обіймають не керівники, а виконувачі обов’язків. Ніхто нікого не може призначити. А люди, які лише «виконують обов’язки», не тільки не несуть повної відповідальності, вони не мають повноцінного права голосу в Уряді. І в них навіть обмежена кількість посадових обов’язків у міністерствах», – пояснив парламентар.

Також він наголосив, що такий стан виник лише тому, що в Раді фактично відсутня коаліція.

«Скільки сьогодні міністрів  і не працюють, і не звільнені? Потрібно відпустити людей і призначити інших. Проте для цього потрібно, щоб була коаліція, а її фактично немає. Лише тільки після того, як буде сформовано коаліцію, можливо буде робити ефективні кадрові призначення», – підсумував Вадим Івченко.

Pharma.net.ua
По материалам: Прес-служба партії «Батьківщина»
>
полезный материал
4 читателей 4 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1309 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему