Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1569 раз

Костянтин Яриніч: З бюджету на медицину треба виділяти не менше 5% ВВП, якщо хочемо мати якісну медицину

Новости Украины - 1569
second date1569
За висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я, будь-яка національна медицина не може забезпечити надання якісної допомоги, якщо на неї виділяється менше 5 % ВВП. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

С 27 ноября 2014 г. – народный депутат Украины VIII созыва, фракция "Блок Петра Порошенко". Член Комитета Верховной Рады Украины по вопросам здравоохранения.

2010–2014 гг. – депутат Кировоградского областного совета.

С 2007 г. – главный врач Кировоградского областного онкологического диспансера. В онкологическом диспансере начал работать в должности врача-онкогинеколога в 1996 г. За 11 лет прошел путь от врача, заведущего отделением до заместителя главного врача по хирургической работе.

Заслуженный врач Украины.

Образование: Полтавский медицинский институт, 1993 г., лечебное дело.

Подробнее
Константин Ярынич
Константин Ярынич
Член Комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения

Про це заявив народний депутат фракції партії "Блок Петра Порошенка" Костянтин Яриніч після засідання профільного парламентського комітету.

"Звернув особливу увагу представників МОЗ, що за висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я, будь-яка національна медицина не може забезпечити надання якісної допомоги, якщо на неї виділяється менше 5 % ВВП. Дякую колегам по Комітету за одностайну підтримку моїх пропозицій щодо необхідності збільшення фінансування по програмі лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та на закупівлю лікарських засобів для лікування онкохворих", – підкреслив парламентар.

"Звернув увагу колег, що Кіровоградщина чи не єдина область, яка сьогодні ефективно спрямовує капіталовкладення на розвиток медичної інфраструктури. Окремим свідченням цього є відкриття новітнього відділення амбулаторного гемодіалізу у міській лікарні № 2 та запуск масштабного проекту Мобільної медичної консультації. Відтак, жителі усієї області тепер можуть безоплатно пройти обстеження на ризик онкологічних захворювань, що особливо важливо в умовах радіологічної ситуації на теренах нашої області. Тож, наразі, очікуємо належної державної підтримки запропонованих програм медичного захисту", – зауважив народний Яриніч.

Pharma.net.ua
По материалам: БПП
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1569 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему