Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 636 раз

TAS хоче поглинути мережу з 10-15 аптек

Новости Украины - 636
second date636
ТОВ «ТАС-Фарма», яке входить до групи «ТАС» і розвиває мережу аптек TAS, у 2012 році розглядає можливість купівлі мережі з 10-15 аптек. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: компании

Аптечная сеть «Аптека TAS» была создана в августе 2009 года в рамках ребрендинга аптечной сети «Даша». Аптека TAS – это современная аптека европейского формата, построенная в формате мини-фармамаркета, который обеспечивает качественное обслуживание клиентов за счет предложения широкого ассортимента медикаментов, средств гигиены, БАДов в открытой торговой зоне.

Подробнее о компании
TAS (Аптека TAS)
TAS
Аптека TAS – это современная аптека европейского формата, построенная в формате мини-фармамаркета.

ТОВ «ТАС-Фарма», яке входить до групи «ТАС» і розвиває мережу аптек TAS, у 2012 році розглядає можливість купівлі мережі з 10-15 аптек.

Згідно з повідомленням компанії, у купівлі аптек ключовими вимогами є наявність капітальної будови, загальна площа приміщень має бути не меншою за 60-85 кв. м, площа торгового залу - 38-50 кв. м. При цьому наступного року мережа має намір продовжити розвиток за рахунок відкриття власних фармамаркетів.

«Наступного року ми продовжимо нарощувати присутність аптек TAS в південному і центральному регіонах, але також хочемо відкрити точки продажів і на сході країни», - повідомив генеральний директор ТОВ «ТАС-Фарма» Валерій Гудзенко.

Мережа аптек TAS створена в 2008 році, коли мережа аптек МП «Даша» увійшла до складу групи «ТАС». На 12 грудня 2011 року мережа ТАS налічує 45 аптек у 12 містах України. Аптеки працюють у форматі міні-фарм-маркетів.

Фінансово-промислова група «ТАС» була заснована у 1998 році. Компанії групи представлені у фінансовому секторі (страхові компанії, агентство з повернення боргів, фінансове посередництво, лізинг); промисловості (машинобудування і металургія); нерухомості; венчурних проектах (аптечна мережа, сільське господарство). Активами групи «ТАС» керує ТОВ «ТАС Груп».

Джерело: economics.unian.net

Pharma.net.ua
>
полезный материал
1 читателей 1 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 636 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь