Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
9 читателей 9 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1975 раз

Експерти не змогли пояснити, з яких країн надійдуть лікарські препарати в Україну в разі повного скасування процедури їх реєстрації

Важно Новости Украины - 1975
second date1975
БФ "Пацієнти України" та АО "Арцінгер" під час прес-конференції не змогли пояснити, яким чином український фармринок буде убезпечений від напливу неякісних ліків, в разі прийняття відповідного закону в редакції, яку лобіюють ці організації. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди компании

Руководитель индустриальных практик здравоохранения и фармацевтики, пищевой промышленности, розничной торговли и потребительских товаров, а также практик антимонопольного и конкурентного права, государственных закупок, антикоррупционных положений и комплайенса, рекламы и промоции в компании.

Ранее работала в юридической фирме Юрсервис Консалтинг Компани, Антимонопольном комитете Украины.

В Управляющей компании Nemiroff занимала должность начальника отдела по сопровождению внешнеэкономической деятельности и судебно-претензионной работы, в Lukowisc Swierzewskiy & Partners (Ukrainian Office) – управляющего партнёра.

С сентября 2009 года возглавляла юридический отдел компаний GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ukraine, GlaxoSmithKline Consumers Healthcare Ukraine.

Образование: Киевский институт международных отношений КНУ имени Тараса Шевченко, специализация "международное частное право".

Подробнее
Лана Синичкина
Лана Синичкина
Руководитель практики фармацевтики и здравоохранения компании Arzinger

Arzinger является лидирующей независимой юридической компанией в Украине, предоставляющей юридические услуги наилучшего качества ведущим международным и локальным компаниям.

Компания имеет огромный опыт работы в различных секторах бизнеса и сферах юридической практики, таких как: M&A, корпоративное право, недвижимость и строительство, антимонопольное и конкурентное право, судебное и арбитражное представительство, интеллектуальная собственность, налоговое право, банковское и финансовое право, государственные закупки, трудовое право, отношения с государственными органами, частный капитал/инвестиции, рынки капитала и IPO.

Юристы компании обслуживают клиентов, занятых в сферах финансовых услуг, энергетики, горнодобывающей промышленности и природных ресурсов, фармацевтики, пищевой промышленности, инвестиционно-банковской деятельности и корпоративных финансов, телекоммуникаций, розничной торговли и развлечений, отельного бизнеса, авиации и автомобилестроения, сельского хозяйства, страхования, инфраструктуры и транспорта.

Подробнее о компании
Arzinger (Arzinger)
Arzinger
Arzinger является лидирующей независимой юридической компанией в Украине, предоставляющей юридические услуги наилучшего качества ведущим международным и локальным компаниям.

БФ "Пацієнти України" та АО "Арцінгер" під час прес-конференції в Українському домі не змогли надати достовірну інформацію, яким чином український фармринок буде убезпечений від напливу неякісних ліків у разі прийняття відповідного закону не в редакції Кабміну, а у варіанті, який пропонують зазначені організації, передає УНН.

Зокрема, партнер АО "Арцінгер" Лана Сінічкіна зазначила, що в країнах із сильною юрисдикцією, які найкращим чином проводять перевірку реєстрованих препаратів, ліки точно не можуть бути небезпечними та неефективними.

Проте експерт так і не змогла прокоментувати той факт, що країни із сильною юрисдикцією не визнають реєстраційні сертифікати одна одної на ліки, а також спростувати інформацію про те, що у країнах ЄС, США, Канаді можуть бути зареєстровані лікарські засоби, які виготовлені, наприклад, в Індії, але при цьому заборонені до продажу на внутрішніх європейських та американських ринках.

"Я не можу зараз це коментувати. Про це потрібно говорити по законодавству кожної з країн, у кожній країні воно окреме, є свої правила, свої винятки, тому говорити так в загальному не можна", – сказала Л. Сінічкіна.

При цьому, за її словами, регуляторна система в Україні сьогодні слабка, а відповідно, з її точки зору, "перевіряти у нас препарати, які мають іноземну реєстрацію – це нонсенс".

Утім, Л. Сінічкіна так і не змогла відповісти на запитання журналістів з приводу того, із яких саме країн все ж таки будуть іти ліки до України, адже, навіть якщо вони мають європейську реєстрацію, вироблені вони можуть бути, наприклад, в Індії чи Пакістані.

Натомість вона повідомила, що ані вона, ані БФ "Пацієнти України" не знають про можливості реєстрації в країнах з жорсткою регуляторною політикою ліків, вироблених в будь-якій країні світу для подальшого експорту в треті країни.

Однак, як ішлося під час брифінгу, згідно з даними офіційного сайту FDA, управління з нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США, дозволяє реєстрацію у США препаратів, що виготовлені в будь-якій країні світу, але на для продажу на внутрішньому ринку.

Pharma.net.ua
По материалам: УНН
>
полезный материал
9 читателей 9 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1975 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь