Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1265 раз

Держфінінспекція проведе ревізію всіх об'єктів МОЗ, причетних до псування тестів для ВІЛ-інфікованих

Новости Украины - 1265
second date1265
У 2015 році була зіпсована партія тестів для людей з ВІЛ/СНІД вартістю 3,02 млн грн. Читать далее
читайте также Главное за неделю

Суд дозволив посадовим особам Державної фінансової інспекції провести позапланову перевірку всіх об’єктів МОЗ, що пов’язані із псуванням партії тестів для людей з ВІЛ/СНІД вартістю 3,02 млн грн. Про це свідчить ухвала Краматорського міського суду Донецької області від 6 квітня.

У 2015 році посадові особи «Міської лікарні ім. В. І. Леніна» м. Слов’янська Донецької області переслали реагенти для визначення вірусного навантаження ВІЛ-1, порушивши температурний режим. Це призвело до псування реагентів, чим державі завдано збитків на суму 3,02 млн грн.

Реагенти пересилалася структурним підрозділам з питань охорони здоров’я Донецької, Запорізької, Одеської, Полтавської, Рівненської, Херсонської обласних та Київської міської державної адміністрації.

Розслідування, розпочате у грудні 2015 року за статтею «службова недбалість», проводить Слідче управління Національної поліції в Донецькій області.

Суд дозволив ДФІ провести позапланову перевірку всіх лікарень та підрозділів, яким надсилалися реагенти, що були отримані безкоштовно шляхом централізованого постачання за кошти держбюджету. Строк перевірки – 15 днів, починаючи з 10 травня.

Раніше слідчі вилучили у лікарень отримані зіпсовані препарати. Також при обшуку у слов’янській «Міській лікарні ім. В.І.Леніна» було вилучено ряд документів.

Pharma.net.ua
По материалам: Наші гроші
>
полезный материал
3 читателей 3 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1265 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь
материалы сюжета
больше новостей на эту тему