Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
6 читателей 6 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1025 раз

У новому Кабміні залишилась єдина неузгоджена кандидатура

Новости Украины - 1025
second date1025
"5 канал" отримав персональний список членів майбутнього уряду. Читать далее
читайте также Главное за неделю
Фигуранты: люди

Народный депутат Украины VII-го созыва, секретарь Комитета Верховной Рады Украины по вопросам верховенства права и правосудия. Член Временной следственной комиссии Верховной Рады по расследованию злоупотреблений в Министерстве здравоохранения Украины.

С 27 февраля 2014 года – Министр юстиции Украины.

Магистр права. Кандидат юридических наук.

Подробнее
Павел Петренко
Павел Петренко
Министр юстиции Украины, экс-нардеп

Віце-прем'єр-міністри – Степан Кубів, Павло Розенко, Володимир Кістіон, В’ячеслав Кириленко, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Міністри: культури – Євген Нищук; фінансів – Олександр Данилюк; соцполітики – Олексанр Рева; екології – Остап Семерак; МінАПК – Тарас Кутовий; освіти – Лілія Гриневич; енергетики – Ігор Насалик, інфраструктури – Володимир Омелян. Біля посади міністра регіональної політики (ним залишається Геннадій Зубко) в дужках позначено, що він може бути й віце-прем'єром – яким є і зараз. Також залишаться на посадах міністри інформполітики, закордонних справ, юстиції, оборони, внутрішніх справ та молоді і спорту.

Версія такого складу Уряду – попередня, вона може змінюватися і доповнюватися. У "Народному фронті" чекають оголошення повного списку. Кажуть, з переговорів не виходять і мають кандидата на посаду спікера Парламенту.

У коаліції визначилися вже майже з усіма кандидатами на урядові крісла. У розпорядженні вакантним залишається крісло Міністра охорони здоров'я. Депутат від НФ Вікторія Сюмар зазначила, що кандидатуру Міністра охорони здоров'я можуть узгодити в четвер, 14 квітня.

Pharma.net.ua
По материалам: 5.ua
>
полезный материал
6 читателей 6 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 1025 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь