Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 383 раз

Проект наказу МОЗ «Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок»

- 383
383
На офіційному сайті МОЗ України 23.03.2017 опубліковано Проект наказу МОЗ "Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок".
читайте также Главное за неделю

Статус: Проект – громадське обговорення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє про оприлюднення проекту наказу МОЗ України «Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок».

Проект наказу розроблено Міністерством охорони здоров'я України на виконання підпункту 11 пункту 128 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №213-р.

Метою прийняття нормативного акта є приведення Гігієнічних вимог до дієтичних добавок у відповідність до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №692» та гармонізація проекту наказу із вимогами Регламенту Європейського Парламенту та Ради ЄС 2002/46/ЄС від 10 червня 2002 року.

Зауваження та пропозиції приймаються Управлінням громадського здоров'я МОЗ України протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7. Контактні особи:

  • Руденко Ірина Сергіївна, тел. 253-74-53
  • Дудін Олег Валеріанович, тел. 253-01-00, e-mail: dudin@moz.gov.ua

ПРОЕКТ
Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок

На виконання підпункту 11 пункту 128 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №213-р, та відповідно до підпункту 12 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №267,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 грудня 2013 року №1114, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2013 року за №2231/24763, що додаються.

2. Управлінню громадського здоров’я (Півень Н. В.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сивак О. В.

4. Цей наказ набирає чинності через місяць після його офіційного опублікування.

В.о. Міністра У. Супрун

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту наказу Міністерства охорони здоров'я України
«Про затвердження Змін до Гігієнічних вимог до дієтичних добавок»

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта
Проект наказу розроблено Міністерством охорони здоров'я України на виконання підпункту 11 пункту 128 Плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №213-р.

2. Мета і шляхи її досягнення
Метою проекту акта є приведення Гігієнічних вимог до дієтичних добавок у відповідність до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №692» та гармонізація проекту наказу із вимогами Регламенту Європейського Парламенту та Ради ЄС 2002/46/ЄС від 10 червня 2002 року.

3. Правові аспекти
У даній сфері правового регулювання діють Конституція України, Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

4. Фінансово-економічне обґрунтування
Реалізація проекту наказу не потребує додаткових видатків з державного бюджету та місцевих бюджетів.

5. Позиція заінтересованих органів
Проект наказу потребує погодження з Національною академією медичних наук України, Державною регуляторною службою, а також підлягає державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Регіональний аспект
Проект наказу не стосується розвитку адміністративно-територіальних одиниць України.

6.1. Запобігання дискримінації
У проекті наказу відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Громадська дискримінаційна експертиза не проводилась.

7. 3апобігання корупції
У проекті наказу немає правил і процедур, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень. Громадська антикорупційна експертиза не проводилась.

8. Громадське обговорення
Проект наказу розміщений на офіційному веб-сайті МОЗ України для громадського обговорення.

9. Позиція соціальних партнерів
Проект наказу не стосується питань соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу
Проект наказу не є регуляторним актом.

10.1. Вплив реалізації акта на ринок праці
Реалізація проекту акта не впливає на ринок праці та зайнятість населення.

11. Прогноз результатів
Прийняття проекту наказу є частиною процесу адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу у сфері безпечності харчових продуктів, що дасть змогу забезпечити високий рівень захисту здоров'я населення та інтересів споживачів, а також чітких Гігієнічних вимог до дієтичних добавок.

В.о. Міністра охорони
здоров'я України
Уляна Супрун
полезный материал
2 читателей 2 отметили
этот материал как полезный
статья прочитана 383 раз
поделитесь с другими
Версия для печати
обсуждение и комментарии
Присоединяйтесь

хотите всегда быть в курсе последних новостей и событий на фармрынке украины? Подпишитесь на нашу рассылку:

следите за нами
в соцсетях:

Нашли опечатку?
Ctrl+Enter

Система Orphus

© 2007 - 2018. Первый независимый фармацевтический бизнес-портал.

Использование материалов сайта без согласования с администрацией запрещено.