Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Присоединяйтесь и анализируйте фармрынки Украины и мира вместе с нами!

Либо авторизируйтесь через

Я хочу посетить Отказаться
0 читателей 0 собираются
посетить это событие
Событие просмотрено 355 раз

Digital health: чи можуть дані зцілити наше серце та розум?

Событие - 355
Событие second date355
Bayer збирає в Києві інноваторів сфери цифрової охорони здоров’я. Перший мітап STEM4Health у Києві збере разом українську спільноту підприємців, інвесторів та всіх ентузіастів digital health.
Bayer збирає в Києві інноваторів сфери цифрової охорони здоров’я. Перший мітап STEM4Health у Києві збере разом українську спільноту підприємців, інвесторів та всіх ентузіастів digital health.

Продолжить чтение

Организатор:
ООО «Байер» в Украине является частью глобального концерна Байер АГ с штаб-квартирой в Леверкузене, Германия.
Детали мероприятия
 • Даты проведения: 17.05.2018 - 17.05.2018
 • Организатор: Bayer
 • Место проведения: Інноваційний парк UNIT.City
 • Адрес проведения: вул. Дорогожицька, 1
поделитесь с другими

У столиці відбудеться знаковий захід для української спільноти інноваторів, які розвивають сферу цифрової охорони здоров’я, — мітап STEM4Health, організований компанією Bayer у рамках акселератора digital-стартапів G4A. Подія отримала назву «Digital health: чи можуть дані зцілити наше серце та розум?».

Кейноут-спікером заходу стане керівник напряму digital health штаб-квартири компанії Bayer Євген Борухович. Він розкаже, як нові технології змінюють підходи до сфери охорони здоров'я та як стартапи змінюють правила гри в індустрії digital health. Також пан Борухович поділиться деталями щодо того, як стартапам приєднатися до глобальної спільноти підприємців digital health — акселератора G4A.

Щороку Bayer відбирає учасників G4A, які отримують фінансування, підтримку менторів і можливість доопрацьовувати свої проекти в штаб-квартирі фармацевтичного підрозділу компанії в Берліні. Крім того, у рамках G4A у 28 країнах світу, а віднині й в Україні, регулярно проводяться мітапи STEM4Health. Ці заходи покликані об'єднати стартапи у сферах digital health та біотехнологій, студентів, розробників, технологів, науковців, біологів, аналітиків даних, дизайнерів, фрілансерів, венчурних капіталістів, підприємців і всіх, хто цікавиться технологіями охорони здоров'я та пов'язаним із ними бізнесом.

«Участь в акселераторі G4A — це унікальний досвід для стартапів. Тут вони мають можливість безпосередньо контактувати з провідними експертами, переймати європейський досвід, вивчати зсередини механізми роботи міжнародної компанії, щоб у результаті знайти точки дотику з ринком та адаптувати свої продукти й послуги під реальні потреби», — коментує Євген Борухович.

Також у програмі київського мітапу — презентація Ксенії Бєлкіної, CEO компанії Cardiomo — певно, найвідомішого українського стартапу у сфері digital health. Cardiomo — це портативний пристрій, який відслідковує основні поточні параметри організму людини й передає проаналізовані дані на смартфон, а також інформує користувача, його рідних або лікаря про можливі відхилення у стані здоров’я. Пані Бєлкіна поділиться історією становлення компанії та дасть поради щодо побудови бізнесу в digital-медицині.

Крім того, співзасновник компанії Force Ігор Климончук розповість учасникам мітапу все про стрес на робочому місці: його причини, засоби боротьби з ним та профілактики.

Детально з програмою можна ознайомитись за посиланням та на сторінці заходу у Facebook.

Точка на карте:
50.469871 30.462102
Еще раз о деталях
  поделитесь с другими
  Я хочу посетить Отказаться
  0 читателей 0 собираются
  посетить это событие
  Событие просмотрено 355 раз
  поделитесь с другими
  ближайшие события
  • Столичное шоссе, 103
   Семинар-практикум
   Для сотрудников предприятий, участвующих в процессе управления документацией системы менеджмента качества.
  • -
   Тренинг
   Однодневный курс по прикладной психологии в управлении отношениями с пациентом. Управление эмоциями, лояльностью и рекомендациями для увеличения продаж в медицинских учреждений.
  • Столичное шоссе, 103
   Семинар
   Для специалистов, ответственных за разработку и внедрение фармацевтической системы качества дистрибьюторов и импортеров лекарственных средств.
  • вул. Коперника, 17
   Событие
   Найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих виробників медобладнання, інструменту медичного призначення та препаратів з усієї України та представництв із-за кордону.